Рибалка зіграв за Сівасспор вперше з середини лютого

30 березня 22:15 359 Читать на русском

Півзахисник Сівасспор Сергій Рибалка вперше вийшов в стартовому складі з 17 лютого.

Останній раз 27-річний футболіст виходив на поле в матчі з Османліспором (3:2), був замінений на 65-й хвилині. Наступні 4 матчі українець провів на лаві запасних.

Чигринський може перейти в Сівасспор

Сьогодні він вийшов з перших хвилин у матчі 27-го туру чемпіонату Туреччини з Карабюкспором (1:0). У перерві він був замінений.

У поточному сезоні Рибалка провів 20 матчів, забив 1 гол і зробив 5 ассистов.

Після 27 туру Сівасспор займає 7-ме місце маючи в своєму активі 41 бал, а ось Карабюкспор знаходиться в критичному положені займаючи останнє, 18-те місце з 12 очками в активі.

Відзначимо, що в складі Карабюкспора вийшли воротар Олександр Рибка і захисник Антон Кравченко. Хавбек Андрій Близниченко вийшов на поле у другому таймі.