Результативні удари вихованця Динамо у відеоогляді матчу Олександрія – Колос – 1:2

23 лютого 17:57 1660 Читать на русском
Олександрія – Колос – відео голів та огляд матчу

Колос обіграв Олександрію у виїзному матчі 19 туру УПЛ. Дивіться відео голів та огляд матчу Олександрія – Колос.

Всі найголовніші події матчу відбулися у другому таймі. Одразу після перерви гості відкрили рахунок – орендований у київського Динамо Євген Смирний влучно пробив з-за меж штрафного майданчика. На 60 хвилині Сітало отримав передачу від Дубри і майстерно розібрався з голкіпером Колоса.

Гол Супряги і вдалий дебют новачка "зелено-білих" у відеоогляді матчу Карпати – СК Дніпро-1 – 1:1

Переможний гол Колос забив у компенсований час – Кожушко прорвався лівим флангом і виконав простріл на Смирного, який розстріляв ворота господарів.

Ця перемога дозволила Колосу обійти Маріуполь і розташуватися на 6 місці в турнірній таблиці. Олександрія – на 5 місці.

Колос завдяки дублю Смирного у компенсований час дотиснув Олександрію – ковалівці піднялись у топ-6 УПЛ