Реал та Атлетіко розписали безгольову нічию в мадридському дербі

29 вересня 23:35 473 Читать на русском
Реал – Атлетіко: огляд матчу

Реал та Атлетіко не змогли виявити сильнішого в дербі на Сантьяго Бернабеу. Звіт про матч читайте на сайті "Футбол 24".

Реал та Атлетіко зійшлися на Сантьяго Бернабеу в поєдинку 7 туру Ла Ліги. Перед цим поєдинком Реал та Барселона лідирували в чемпіонаті Іспанії, набравши по 13 очок. Атлетіко посідав 4 місце з 11 балами. Після сьогоднішньої осічки Барселони Реал в разі перемоги виходив би на перше місце Прімери, а Атлетіко міг зрівнятись з каталонцями за набраними очками.

Перед поєдинком Тібо Куртуа, Лука Модріч, Марсело, Рафаель Варан та Серхіо Рамос представили мадридській торсиді нагороди з церемонії FIFA The Best 2018.

Перший небезпечний момент зустрічі створили гості. Після дального удару Сауля Куртуа відбив м'яч перед собою, проте на добиванні нікого з гравців Атлетіко не виявилось. Реал одразу відвів гру від своїх воріт, проте реальних нагод для взяття воріт Облака "вершкові" в дебюті матчу так не створили.

А от в середині тайму команди обмінялись хорошими нагодами. Спочатку Грізманн не зміг переграти Куртуа після виходу практично віч-на-віч, а за кілька хвилин удару Бейла після подачі зі штрафного зовсім трохи забракло влучності – м'яч пролетів поряд зі стійкою.

Реал більше володів м'ячем в першй половині гри, проте кращі моменти для взяття воріт були у гостей. Зокрема, на 37-й хвилині Дієго Коста втратив вбивчу нагоду, не реалізувавши вихід на побачення з Куртуа – бельгієць виграв дуель, відбивши м'яч. "Галактікос" відповіли на останніх хвилинах тайму. Спочатку Облак парирував м'яч після удару Бейла, а за кілька хвилин вже Асенсіо не зміг використати помилку словенського кіпера, який невдало вибив м'яч.

Перший тайм пройшов у запеклій боротьбі та завершився без голів. Зате з кров'ю – Рамос зазнав пошкодження у верховій боротьбі, розбивши голову. Типове гаряче мадридське дербі.

Друга половина зустрічі розпочалась з певної несподіванки – замість Гарета Бейла на поле вийшов Себальйос. Реал з перших хвилин тайму суттєво додав у активності, затиснувши "матрацників" на їхній половині поля. Кілька разів пробивав Каземіро, проте ударам бразильця бракувало влучності, а постріл Асенсіо нейтралізував Ян Облак. Ще одного разу у штрафному майданчику впав Бензема – арбітр не відреагував.

На 65-й хвилині Реал міг відкривати рахунок – Облак врятував Атлетіко після удару Асенсіо, аще за кілька хвилин словенець парирував м'яч вже після спроби Карвахаля. Господарі у другому таймі більше володіли м'ячем та відверто переважали команду Сімеоне, яка переважно захищалась. При такій грі долю поєдинку міг вирішити один забитий гол, проте команди забити так і не змогли. Не допоміг і Вінісіус, який вийшов на поле на останні хвилини матчу. 0:0 – "сухий" підсумок дербі Мадрида.

Реал та Барселона вже вкотре втрачають очки, проте продовжують лідирувати в Ла Лізі. У обох команд по 14 пунктів. 13 очок у Севільї, 12 – у Атлетіко.