Реал став "чемпіоном" Іспанії – бенефіс травмованого мадридця, екс-зірка УПЛ зупинився за крок від фіналу

24 березня 12:00 8519 Читать на русском
Реал – "чемпіон" Іспанії 2019/20 / фото із соцмереж

Вимушена пауза у Ла Лізі не означає, що футболісти нудьгують та нічим не займаються. За підсумками віртуального турніру з FIFA-20 Марко Асенсіо приніс Реалу титул "чемпіона" Іспанії.

Як відомо, днями в Іспанії організували благодійний турнір з метою сприяння боротьбі з коронавірусом COVID-19. Пандемія небезпечної хвороби фактично паралізувала Європу та спричинила зупинення національних чемпіонатів, єврокубків та перенесення Євро-2020 на літо наступного року.

Гравці 18-ти команд Прімери з'ясовували сильнішого у популярній відеогрі FIFA-20. Участь у змаганнях взяли представники всіх клубів, за винятком Барселони та Мальорки – каталонці та балеарці не змогли заявити своїх делегатів через спонсорський контракт з японським виробником відеоігор Konami, який є конкурентом EA Sports, що випускає популярний симулятор FIFA.

Лунін може повернутися в Реал до завершення сезону, але не врятує Зідана від дефіциту воротарів

У неділю, 23 березня відбувся фінал турніру. У вирішальному матчі зійшлися атакувальний півзахисник Реала Марко Асенсіо та Айтор Рубаль Гарсія, який представляє аутсайдера Ла Ліги Леганес. Представник "бланкос" обіграв опонента з рахунком 4:1. Цікаво, що саме Асенсіо став автором двох голів у фінальному матчі, а по разу "відзначилися" Лука Модріч та Еден Азар, інформує AS.

Таким чином, Марко, який через важку травму коліна ще не зіграв у сезоні 2019/20 жодного матчу, приніс Реалу віртуальний титул чемпіона Іспанії 2019/20. У півфіналі вінгер "вершкових" розтрощив Еду Еспозіто з Ейбара (7:0), а в 1/4 впевнено переміг представника Вільяреала Ману Морланеса (5:1). Цікаво, що за крок до фіналу перебував колишній гравець Карпат та Динамо Лукас Перес, але форвард Алавеса не зумів пробитися до вирішального поєдинку, поступившись своєму опоненту з Леганеса (2:3).

"Це був дуже видовищний турнір. Його метою було як приємне проведення часу, щоб розважитися у цей нелегкий для усіх час, так і участь у боротьбі з COVID-19. Нам це вдалося. Дякую усім, хто організував цей захід та зробив можливим його проведення", – сказав Асенсіо.

До слова, турнір транслювали на іспанському телебаченні, а за віртуальним поєдинком стежили 170 тисяч глядачів. Призовий фонд змагань склав 144 тисячі євро – усі гроші будуть передані UNICEF як допомога у протидії коронавірусу, який забрав життя більше 13 тисяч людей в усьому світі.

Реал втратив знакового президента: він придбав великих зірок, взяв два кубки ЛЧ, перемагав Динамо на шляху до фіналу