Гранада перемогла Бетіс та очолила турнірну таблицю, Валенсія в меншості програла Осасуні: 10-й тур Ла Ліги, неділя

27 жовтня 23:51 589 Читать на русском
Гранада – на вершині Ла Ліги / Granada C.F.

У неділю відбулись заключні поєдинки 10-го туру Прімери. Рахунки та звіт про матчі читайте на "Футбол 24".

Вилучення: Морено, 30

У першому матчі неділі 10-го туру Прімери Сельта приймала Реал Сосьєдад. У першому таймі за доволі рівної гри команди не відзначились особливо небезпечними моментами поблизу воріт. Щоправда, був один епізод за участі Санті Міни – його удар головою взяла на себе стійка. По перерві Папе Шейх примудрився отримати дві жовті картки за 5 хвилин та залишив команду господарів у меншості. Гості невдовзі реалізували власну чисельну перевагу завдяки голу юного Александра Ісака – 0:1, але більше голів не забивали. Мінімальна перемога Реал Сосьєдада у підсумку.

Гранада на своєму полі зустрічалася з Бетісом. В разі перемоги "ель грана" очолили б турнірну таблицю, при цьому опустивши "вердібланкос" у зону вильоту, тож поєдинок вийшов напруженим – так, у першому таймі було показано чотири жовті картки. Обидві команди обмінювались гострими моментами, не забивши до перерви, а після неї господарі відкрили рахунок: на 61-й хвилині Вадільйо отримав розрізну передачу на лівий край штрафного й в дотик пробив під ближню стійку – 1:0. Не дивлячись на всі спроби Бетіса відігратись, гол Вадільо став єдиним у зустрічі. Фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу Гранади.

Атлетіко переміг Атлетік та вийшов на друге місце, Вальядолід без Луніна здолав Ейбар: 10-й тур Прімери, матчі суботи

Леванте на своєму полі приймав відвертого аутсайдера турнірної таблиці Еспаньйол. Вже на 7-й хвилині Хосе Кампанья втратив хороший шанс вивести господарів вперед – він зі штрафного цілив у праву дев’ятку, однак воротар вчасно зреагував на удар. Гра проходила у доволі спокійному темпі, аж поки на 38-й хвилині не забили гості: Бернардо завдав потужного удару під праву стійку, не залишивши голкіперу шансів. Друга половина зустрічі минула фактично без моментів і матч так і закінчився доволі несподіваною виїздною перемогою останньої команди чемпіонату.

Севілья у рідних стінах зустрічалася з Хетафе. Матч прогнозовано виявився в'язким і складним, без голів у першій половині поєдинку – та й по перерві тиск андалусійців гості доволі впевнено відбивали. Тим не менш, на 69-й хвилині Чічаріто зумів відкрити рахунок, отримавши проникну передачу в штрафний від Олівера Торреса й вистріливши у ближню дев'ятку – 1:0. Хетафе побіг рятуватись і потрапив у полон на 78-й, коли Навас вивів Окампоса віч-на-віч з голкіпером, перегравши його в ближньому бою – 2:0.

Заключний матч туру пройшов у Памплоні, де місцева Осасуна приймала Валенсію. Гості вирвались уперед вже на 14-й хвилині завдяки шикарному проходу Гамейро по правому флангу та прострілу, який замкнув Морено – втім, вже на 30-й Родріго отримав пряму червону за фол проти Еступініана. Залишившись у більшості, господарі зрівняли рахунок вже через п'ять хвилин зусиллями Ойєра, який пробив головою з подачі Рубена Гарсії.

Одразу по перерві він додав до асисту гол, замкнувши крос Роберто Торреса – 2:1. Валенсія намагалася відігратися й була близькою до успіху на 71-й хвилині, коли забив Гамейро, однак лайнсмени скасували взяття воріт через офсайд. Зрештою, на 80-й Еступініан зняв усі питання щодо переможця, отримавши передачу з правого флангу й лівого краю штрафного пробивши точно в дальню дев'ятку – 3:1! Валенсія капітулювала.