Реал Мадрид - Атлетіко: Субота 12 грудня 2020

Другий тайм завершено!
  • 88
    Лука Модріч йде з поля, на заміну виходить Федеріко Вальверде
  • 85

Атлетіко сильно додав у активності на останніх хвилинах, але Реал поступово відводить гру на чужу половину.

• 83

Лемар з лінії штрафного стріляє по воротах - зависоко!

• 82

Изображение

• 80

Сауль замикає подачу з лівого флангу ударом головою впритул - Куртуа парирував!

• 79
    Жуніор Вінісіус йде з поля, на заміну виходить Марко Асенсіо
  • 79
    Даніель Карвахаль йде з поля, на заміну виходить Родріго Сілва де Гоїс
  • 77

Зінедін Зідан готує заміни, хоча навряд чи у такому матчі хтось з основних виконавців міг втомитись.

• 75

Ох, Сауль пробив з дальньої дистанції. Вийшло дуже неточно. Це лишень другий удар "матрацників" по воротах.

• 73
    Луїс Суарес йде з поля, на заміну виходить Жоффрей Кондогбія
  • 70

Позиційна боротьба на полі, без гостроти.

• 68

Изображение

• 66

Взагалі нічого не змінилось у матчі. Атлетіко нічого не може протиставити Реалу. "Вершкові" грають з "матрацниками", немов Рух з СК Дніпро-1.

• 63

Гооол!!!!! Ян Облак забиває у власні ворота.

Карвахаль з підйому влучив у правий нижній метрів з 25-ти – м'яч рикошетом від стійки влетів у Облака, а від нього вже закотився у ворота. 2:0!

• 61
    Маріо Ермосо отримує жовту картку.
  • 60
    Жоау Феліш йде з поля, на заміну виходить Сауль Ньїгес
  • 57

Реал продовжує катати м'яч заради контролю темпу гри й руху на полі. Атлетіко нічого не може протиставити.

• 55

Момент у Атлетіко! Варан у підкаті вибив простріл з правого флангу точно на ногу Лемару - Тома метрів з семи пробив у ближній кут, але не влучив у нього!

• 53

Изображение

• 51

Рамос зі штрафного пробив у стінку.

• 49

Корреа через обрізку змушений був збивати Крооса перед власним штрафним. Жовта картка. Реал заробив дуже небезпечний стандарт.

• 43

Атлетіко провів два кутових, але обидві подачі стали легкою здобиччю захисників Реала.

• 42

У Суареса досі було тільки десять передач, з яких лише три були точними.

• 40

Изображение

• 38

Розмашиста атака пройшла у Реала з передачами навколо штрафного та подачею Васкеса - її спіймав Облак.

• 36

Каземіро грубо зіграв на фланзі. Жовта картка. Бразилець не зіграє у Ель Класіко з Атлетіком.

• 35

Тріпп'єр відібрав м'яч у Менді, віддав в центр на Коке, а той у боротьбі з "вершковими" втратив м'яч. Нічого не виходить у Атлетіко.

• 33

А Атлетіко вийде?

• 30

Стає нудно на полі. Реал продовжує домінувати у роботі з м'ячем, але до гострих атак справа не доходить. У Атлетіко взагалі нічого не виникає.

• 27

Изображение

• 25

Коке пробіг вже 3,7 км, а Кроос - лише 3,0. Не дивно. Атлетіко доводиться багато бігати без м'яча.

• 24

Куртуа у стрибку зняв подачу з кутового. Реал з м'ячем.

• 23

Карраско заробив кутовий. Атлетіко починає прокидатись.

• 21

Суарес відгукнувся на закидання з глибини, але його випередив Куртуа.

• 19

Шикарно працює з м'ячем. Понад 94% точності передач у господарів у ці хвилини.

• 17

Изображение

• 15
    Гольову передачу на свій рахунок записує Тоні Кроос.
  • 15

Гооол!!!!! Каземіро забиває гол.

Каземіро спокійно вистрибнув на тлі трьох захисників Атлетіко, замкнув подачу з кутового ударом головою - точно під ближню стійку! 1:0! Простенький гол.

• 14

Васкес прострілював з правого флангу, заробивши кутовий.

• 12

Якісно пресингує Реал у ці хвилини. Атлетіко перехопив м'яч на чужій половині поля, але господарі постійно відтискають гостей до центрального кола.

• 10

Бензема дали пробити з лінії штрафного у ближній кут - Облак перевів м'яч у стійку!

• 8

Реал явно активніше почав зустріч. Не вилазить з чужої половини Мадрид.

• 6

Модріч пристрілюється з дальньої дистанції. Зараз було неточно.

• 3

Динамічний початок зустрічі. Реал працює з м'ячем, Атлетіко працює із зонами. Триває розвідка.