Програли ще одному гранду. "Челсі" - "Ліверпуль" - 2:1. ВІДЕО

29 грудня 2013 1712 Читать на русском

У центральному поєдинку 19 туру англійської Прем'єр-ліги лондонський "Челсі" зумів переграти "Ліверпуль".

Для підопічних Жозе Моурінью все розпочиналося досить невтішно. На початку поєдинку лондонці пропустили швидкий гол, відтак вже у дебюті матчу довелося змінювати тактику та передматчеві настанови тренера.

Гра проходила на зустрічних курсах, однак згодом господарі поля зуміли захопити ініціативу. І хоч до гольових моментів справа не доходила було помітно, що гравці столичної команди більше налаштовані на позитивний результаті, ніж гості з Ліверпуля. На 17 хвилині Азар неймовірним ударом зрівнює рахунок. У цьому випадку не обійшлося без допомоги “мерсисайдців”, але це все ж не применшує заслуги “Челсі”, який завдяки цьому відновив паритет та побіг вперед із новими силами.

Активні дії “аристократів” принесли успіх на 34 хвилині, коли Ет'О результативно замкнув подачу з флангу. Відтак на перерву “Челсі” пішов з хорошим настроєм, а “Ліверпуль”, для якого все так добре починалося, змушений був шукати шляхи порятунку ситуації.

Після перерви суперники дещо зменшили оберти, але від цього не постраждала видовищність та атмосфера матчу. Гра на зустрічних курсах дозволила тримати глядачів у напрузі до останніх хвилин. Особливо запам'ятався момент, коли м'яч після удару Сахо по-зрадницьки влучив у каркас воріт.

Останні хвилини були дуже напруженими, але рахунок у протистоянні залишився незмінним. 2:1, і це чергова невдача “Ліверпуля”, який святкуватиме Новий рік, перебуваючи на 5 сходинці у турнірній таблиці.

"Челсі" - "Ліверпуль" - 2:1

Голи: Азар 17, Ето`О 34 - Шкртел 4

"Челсі" - "Ліверпуль" онлайн трансляція матчу.