Португалія – Нідерланди: онлайн-трансляція фіналу Ліги націй – як це було

9 червня 23:45 3019 Читать на русском

Гол Гонсалу Гедеша в середині другого тайму фінального поєдинку Ліги націй між Португалією та Нідерландами приніс перемогу господарям турніру.

Фінальний матч Ліги націй Португалія – Нідерланди розпочався о 21:45 за київським часом та завершився мінімальною перемогою господарів турніру. Єдиний гол у зустрічі на 61-й хвилині з передачі Бернарду Сілви забив Гонсалу Гедеш.

Португалія виграла Лігу націй, здобувши впевнену перемогу над Нідерландами у фіналі

Телетрансляція проходила на каналі "Футбол 1", текстову онлайн-трансляцію проводив "Футбол 24".

Стартові склади

Португалія: Патрісіу – Семеду, Фонте, Діаш, Геррейру – Данілу, Карвалью, Бруну Фернандеш – Б. Сілва, Роналду, Гедеш

Запасні: Са, Бету, Руй, Канселу, Жота, Піцці, Невеш, Моутінью, Феліш, Р. Сілва, Соуза

Нідерланди: Сіллессен – Думфріс, Де Лігт, ван Дейк, Блінд – де Роон, Вейналдум, де Йонг – Бергвейн, Депай, Бабел

Запасні: Бізот, Вермеєр, де Врей, ван Анхольт, Хатебур, Аке, Строотман, ван де Бек, Прьоппер, Вільєна, Промес, де Йонг

Португалія – Швейцарія: величний хет-трик Роналду, банальність Петковіча та провальний дебют Жоао Феліша