Ваш користувач активований
Новини
Результати
Турніри
Статті
Блоги
Прогнози
Трансфери
Більше
toggle menu
Україна
Англія
Іспанія
ЛЧ - Top News
АПЛ Top News
Ліга чемпіонів
Італія
Німеччина
Україна
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Кубок України
Суперкубок України
Збірна України
Україна U-21
Збірні
Євро-2024
Євро-2024(Відбір)
Ліга націй
Чемпіонати
Англія
АПЛ Top News
Іспанія
Італія
Німеччина
Франція
Нідерланди
Товариські матчі
Туреччина
Португалія
Бельгія
МЛС
Єврокубки
Ліга Чемпіонів
Ліга Європи
Суперкубок УЄФА
Ліга Конференцій
Ліга Чемпіонів - Top News
toggle menu
УКР
РУС
Результати
Турніри
Новини
Україна
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Кубок України
Суперкубок України
Збірна України
Україна U-21
Чемпіонати
Англія
АПЛ Top News
Іспанія
Італія
Німеччина
Франція
Нідерланди
Товариські матчі
Туреччина
Португалія
Бельгія
МЛС
Єврокубки
Ліга Чемпіонів
Ліга Європи
Суперкубок УЄФА
Ліга Конференцій
Ліга Чемпіонів - Top News
Збірні
Євро-2024
Євро-2024(Відбір)
Ліга націй
X
Футбол 24
Ліга націй 2018-19
ВІЙНА РОСІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ
ЛІГА ЧЕМПІОНІВ
АНДРІЙ ЛУНІН
МАНЧЕСТЕР СІТІ - РЕАЛ МАДРИД
2 : 3
Ліга націй
•
3 тур
Польща - Португалія: Четвер 11 жовтня 2018
•
Польща
Матч завершено
Візьміть участь у наступних конкурсах
2 : 3
Португалія
1'
45'
90'
Анонс
Live
Протокол
Таблиця
Відео
Події
Польща
Португалія
Кшиштоф Пйонтек
18'
31'
Андре Сілва
37'
Андре Сілва
Каміль Глік
43'
Бартош Берешиньскі
Томаш Кендзьора
46'
Матеуш Кліх
48'
52'
Бернарду Сілва
Гжегож Крихов'як
61'
Матеуш Кліх
Якуб Блащиковскі
63'
Рафал Куржава
Каміл Ґросіцкі
64'
67'
Вільям Карвалью
74'
Пепе
Якуб Блащиковскі
77'
78'
Бернарду Сілва
84'
Рафа Сілва
Данілу Перейра
90+1'
Бернарду Сілва
Бруно Фернандес
Стартові склади команд
Польща
Лукаш Фабіанскі (В)
Каміль Глік (З)
Томаш Кендзьора (З)
Ян Беднарек (З)
Артур Єнджейчик (З)
Каміль Ґросіцкі (П)
Пйотр Зєліньскі (П)
Гжегож Крихов'як (П)
Якуб Блащиковскі (П)
Роберт Лєвандовскі (Н)
Кшиштоф Пйонтек (Н)
Португалія
Руй Патрісіу (В)
Пепе (З)
Рубен Діаш (З)
Маріо Руй (З)
Данілу Перейра (З)
Жоау Канселу (З)
Бруну Фернандеш (П)
Вільям Карвалью (П)
Піцці (П)
Рубен Невеш (П)
Андре Сілва (Н)
Запасні
Войцех Щенсни (В)
Бартоломей Дронговскі (В)
Марцін Камінскі (З)
Бартош Берешиньскі (З)
Рафал Пьєтржак (З)
Даміан Кадзьор (П)
Себастьян Шиманскі (П)
Кароль Лінетті (П)
Матеуш Кліх (П)
Рафал Куржава (П)
Яцек Горальскі (П)
Аркадіуш Мілік (Н)
Клаудіу Рамуш (В)
Антоніу Бету (В)
Луїш Нету (З)
Седрік Соареш (З)
Бернарду Сілва (П)
Ренату Санчеш (П)
Рафа Сілва (П)
Сержіу Олівейра (П)
Кевін Родрігес (П)
Едер (Н)
Турнірна таблиця Ліга націй
Груповий етап
Груповий етап
Плей-офф
Всі групи
Група A1
Група A2
Група A3
Група A4
Група B1
Група B2
Група B3
Група B4
Група C1
Група C2
Група C3
Група C4
Група D1
Група D2
Група D3
Група D4
Всі групи
Група A1
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Нідерланди
4
2
1
1
8
4
7
2
Франція
4
2
1
1
4
4
7
3
Німеччина
4
0
2
2
3
7
2
Група A2
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Швейцарія
4
3
0
1
14
5
9
2
Бельгія
4
3
0
1
9
6
9
3
Ісландія
4
0
0
4
1
13
0
Група A3
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Португалія
4
2
2
0
5
3
8
2
Італія
4
1
2
1
2
2
5
3
Польща
4
0
2
2
4
6
2
Група A4
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Англія
4
2
1
1
6
5
7
2
Іспанія
4
2
0
2
12
7
6
3
Хорватія
4
1
1
2
4
10
4
Група B1
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Україна
4
3
0
1
5
5
9
2
Чехія
4
2
0
2
4
4
6
3
Словаччина
4
1
0
3
5
5
3
Група B2
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Швеція
4
2
1
1
5
3
7
2
Росія
4
2
1
1
4
3
7
3
Туреччина
4
1
0
3
4
7
3
Група B3
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Боснія і Герцеговина
4
3
1
0
5
1
10
2
Австрія
4
2
1
1
3
2
7
3
Північна Ірландія
4
0
0
4
2
7
0
Група B4
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Данія
4
2
2
0
4
1
8
2
Уельс
4
2
0
2
6
5
6
3
Ірландія
4
0
2
2
1
5
2
Група C1
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Шотландія
4
3
0
1
10
4
9
2
Ізраїль
4
2
0
2
6
5
6
3
Албанія
4
1
0
3
1
8
3
Група C2
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Фінляндія
6
4
0
2
5
3
12
2
Угорщина
6
3
1
2
9
6
10
3
Греція
6
3
0
3
4
5
9
4
Естонія
6
1
1
4
4
8
4
Група C3
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Норвегія
6
4
1
1
7
2
13
2
Болгарія
6
3
2
1
7
5
11
3
Кіпр
6
1
2
3
5
9
5
4
Словенія
6
0
3
3
5
8
3
Група C4
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Сербія
6
4
2
0
11
4
14
2
Румунія
6
3
3
0
8
3
12
3
Чорногорія
6
2
1
3
7
6
7
4
Литва
6
0
0
6
3
16
0
Група D1
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Грузія
6
5
1
0
12
2
16
2
Казахстан
6
1
3
2
8
7
6
3
Латвія
6
0
4
2
2
6
4
4
Андорра
6
0
4
2
2
9
4
Група D2
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Білорусь
6
4
2
0
10
0
14
2
Люксембург
6
3
1
2
11
4
10
3
Молдова
6
2
3
1
4
5
9
4
Сан-Маріно
6
0
0
6
0
16
0
Група D3
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Косово
6
4
2
0
15
2
14
2
Азербайджан
6
2
3
1
7
6
9
3
Фарерські острови
6
1
2
3
5
10
5
4
Мальта
6
0
3
3
5
14
3
Група D4
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Північна Македонія
6
5
0
1
14
5
15
2
Вірменія
6
3
1
2
14
8
10
3
Гібралтар
6
2
0
4
5
15
6
4
Ліхтенштейн
6
1
1
4
7
12
4
Коментарі
Ми використовуємо
Куки!
Гаразд
Залиште відгук