Пластун – про війну на Донбасі: Мені шкода загиблих як і з боку України, так і з Росії

13 листопада 21:36 2471 Читать на русском
Пластун – про війну на Донбасі: Мені шкода загиблих як і з боку України, так і з Росії
Ігор Пластун / Фото УАФ

Захисник збірної України і бельгійського Гента Ігор Пластун поділився думками щодо подій на сході України.

"Не знаю, з чим це пов'язано. Коли почалася ситуація з Росією, я дуже переживав. Не знав, що станеться, що буде з Україною. Прийняв все близько до серця. Я зрозумів, що нічого не змінюється. Що б я не зробив, що б я не читав, це тільки негатив. А я дивився постійно і багато. Зрозумів для себе, що не можу нічого змінити внутрішнім станом. І я перестав все читати і дивитися телевізор.

Соболь пояснив, чому гравці збірної України спілкуються між собою російською мовою

Це триває досить довго, для мене це відчужена тема. Іноді ловлю себе на думці, що, можливо, це неправильно. Але ти теж можеш ставити запитання будь-кому, намагатися щось змінити, але точної правди, чому це відбувається, ми не знаємо. Якщо я не знаю правди на 100 відсотків, то не хочу бути пустословом, говорити, що хтось хороший, а хтось поганий. Точно для себе визначив, що в політиці будь-якої країни, Німеччини, США, Росії, України, немає прозоро чистих людей. Навіть якщо вони є, то не вирішують глобальних питань. От і все.

Можу тільки сказати, що мені дуже шкода людей і сім'ї загиблих. І з боку України, і точно так само з боку Росії. Там точно так же сидить чиясь мати. Точно така ж, як і моя мати. Вона переживає за свого сина, якого, можливо, відправляють в Донецьк не по своїй волі. І він там якимось чином гине. Ось це людська трагедія.

А політика, ясно для всіх, – справжній бруд. В якій незрозумілі люди, які нічого собою не являють, розпоряджаються тисячами. Пишаюся своєю країною і своїми громадянами, які можуть взяти, піднятися і намагатися щось змінити. Але бруд не дає цим змінам стати прозорими і чесними.

Це найбільша трагедія нашої країни. Через неї наша країна не може почати шлях нагору. А кидатися словами, що в Росії покидьки, ніколи не стану. Упевнений, в цій країні живе багато порядних нормальних людей, як і у нас. А верхівки вирішують свої глобальні корупційні схеми, через які страждають звичайні прості люди", – цитує Пластуна tribuna.

Голодуючі Поволжя-3: повний список українців, які виступають у чемпіонаті Росії прямо зараз – є нові обличчя

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
22
год
:
14
хв
Інтер
22:00
Барселона
Вгадай результат матчу
Залиште відгук