Перша репетиція до "Дніпра" - успішна. "Саутгемптон" - "Тоттенхем" - 2:3. ВІДЕО

22 грудня 2013 664 Читать на русском

Героєм "шпор" став Еммануель Адебайор.

Тім Шервуд, який після відставки Віллаш-Боаша став виконувачем обов'язків головного тренера, зробив сміливу ставку на атаку і не прогадав. Щоправда, першими рахунок відкрили господарі. Та "шпори" продовжували гнути свою лінію, що втілилося у гол Адебайора, який замкнув передачу Сольдадо. До перерви вивести гостей вперед мав шанс Сігурдсон, але захисники "святих" зіграли в цьому випадку надійно.

У другому таймі події розвинулися значно стрімкіше. "Сент-Мері" став свідком трьох голів упродовж дев'яти хвилин. Спочатку Хойвелд зрізав кулю у свої ворота, згодом Лаллана вирівняв рахунок, зробивши блискучу передачу на Ламберта, якому залишалося влучити у порожню рамку. Зрештою, Адебайор оформив дубль - 2:3. Господарі розклеїлися остаточно, тож Сольдадо може нарікати лише на себе, що не реалізував ще три суперові нагоди.

Три очки дають змогу "Тоттенхему" обійти у таблиці "МЮ". Тим часом "святі" продовжують гріхопадіння - шостий матч без перемоги.

"Саутгемптон" - "Тоттенхем" - 2:3 (1:1)

Голи: Лаллана, 13, Ламберт, 60 - Адебайор, 25, 64, Хойвелд, 55, автогол

Попередження: Ворд-Праус - Сігурдсон