Зоря – Олександрія – 1:2 – відео голів та огляд матчу

18 серпня 23:32 1092 Читать на русском
Зоря – Олександрія – 1:2 / ФК Олександрія

Віктор Скрипник зазнав першої поразки на чолі луганської Зорі. Кривдником стала Олександрія. Дивіться відео голів та огляд матчу.

Луганська Зоря після важкого поєдинку 3 кваліфікаційного раунду Ліги Європи проти ЦСКА (Софія) (1:0) вдома приймала конкурента у боротьбі за єврокубки – Олександрію. Команди порадували глядачів на Славутич-Арені голами вже у другому таймі.

Олександрія на виїзді перемогла Зорю – Віктор Скрипник зазнав першої поразки в УПЛ

На 57-й хвилині Кирило Ковалець вдало зіграв на добиванні після сейву Микити Шевченка, а на 75-й хвилині подвоїв перевагу гостей після обрізки Юрченка. Луганці відповіли лише влучним ударом Лєднєва.

Олександрія з 6 очками перебуває на 6 позиції в турнірній таблиці, Зоря друга з 7 очками.