Парад пенальті та червоних карток у відеоогляді матчу СК Дніпро-1 – Олександрія – 1:2

15 грудня 2019 1156 Читать на русском
СК Дніпро-1 – Олександрія – відео голів та огляд матчу

Олександрія здобула виїзну перемогу над СК Дніпро-1 у 18 турі УПЛ. Дивіться відео голів та огляд матчу СК Дніпро-1 – Олександрія.

Олександрія зуміла вирвати три очки на Дніпро-Арені і наздогнати Десну в турнірній таблиці УПЛ. Головні події матчу припали на кінцівку другого тайму. На 78-й хвилині арбітр Микола Балакін призначив сумнівний пенальті після того, як Лопирьонок заблокував удар Третьякова – вирок виконав 10-й номер команди Шарана. Господарі відповіли на 90-й хвилині – після удару Логінова м'яч влучив у руку Банаді. Другий пенальті в матчі реалізував Куліш.

Кузнєцов спрогнозував подальший прогрес Олександрії – є умова

Але підопічні Шарана встигли забити переможний гол – на 90+2-й хвилині Балакін ще раз вказав на "точку" після фолу Гуйє проти Ковальця. Третьяков забив свій другий гол у матчі, а Олександрія святкувала перемогу.