"От ви хочете інтерв'ю. Навіщо?" Владислав Ващук – про те, чому вже не бажає згадувати перехід із "Динамо" в "Спартак"

29 жовтня 2016 1338 Читать на русском
"От ви хочете інтерв'ю. Навіщо?" Владислав Ващук – про те, чому вже не бажає згадувати перехід із "Динамо" в "Спартак"
Владислав Ващук / Громадське радіо

"Футбол 24" поспілкувався із знаменитим екс-захисником "Динамо" та збірної України, але замість інтерв’ю щодо резонансних зізнань, зроблених останніми днями, отримав відмову.

Ідеєю зробити розгорнутий матеріал із Владиславом Ващуком ми загорілися в ту ж секунду, коли його перший допис у Facebook, датований 26 жовтня, був дочитаний до останньої крапки. "Футбол 24" набрав номер Владислава Вікторовича і запропонував інтерв'ю на тему трансферу з "Динамо" у "Спартак". Хотілося почути значно більше, ніж було втиснуто у пост, який за короткий час облетів безліч сайтів – не тільки спортивних. Домовилися про наступний день.

Наступного дня грунтовної розмови не вийшло. Відповівши на 4 запитання, Ващук запропонував: "Я готую другий пост для Facebook. Опублікую вже сьогодні. А завтра зможемо обговорити все, що вас цікавить, одразу по двох дописах". Окей, супер, так навіть краще! "Футбол 24" проанонсував для своїх читачів майбутнє інтерв’ю і відраховував години до дзвінка.

Час минав, Ващук не відповідав на дзвінки. Ми додзвонилися лише під вечір. І знову – невдача.

З попередньої розмови я вже зрозумів, чому ви розповіли цю історію лише через 14 років опісля. Тепер хочу розпитати детальніше по окремих епізодах…

Послухайте, я так не вникаю. Мені важко відповідати на ці запитання. Ви мене зараз переносите в той період, але я не готовий туди переходити. От ви почитали мій пост, а що вам потрібно ще? Не можу зрозуміти…

Я в даний момент по тому написаному далі думаю. Зовсім інше зараз пригадую. Ті запитання, які цікавлять вас, мене вже не цікавлять. Я йду далі і коли дійду до певного моменту, що з’явиться емоція, писатиму знову. Зараз же не хочу згадувати те, що вже згадав, скажімо так.

А якщо на свіжішу тему? Ви ж читали коментар Червіченка про себе…

Я все розумію. Але в даний момент брати інтерв’ю? Ви ж все читаєте, все бачите. Говорити про щось більше, а сенс? От ви хочете інтерв’ю. Навіщо? Я про все розповідаю на своїй сторінці. Правильно?

Завжди хочеться більшого.

Я навіть не розумію, що мені вам розповісти. Чесно.

Давайте пройдемося списком. Запитання в мене під рукою.

Надто багато я спогадів вже зробив. Надто багато акцентував уваги на тому, що пишу. І, грубо кажучи, знову колупатися… Немає у мене емоцій в даний момент. Зараз я не готовий відповісти на ваші запитання. Можливо, пізніше. Трішки спаде ажіотаж навколо цього всього.

Розумієте, хотілося не тільки про скандальні моменти поговорити, але й про Юргена Клоппа, і про ваше повернення в "Динамо" у середині "нульових".

Розумію. Це, можливо, виллється трохи пізніше. Поки важко сказати. Може, захочу про це написати на Facebook. Наразі не готовий вам сказати. Про Клоппа пізніше згадуватиму. Є там багато нюансів дуже цікавих. Напевно, також про це у себе напишу.

Facebook створює конкуренцію журналістам.

Я з вами згідний. Поясню вам, що мене підштовхнуло до цього. Людина із сайту хотіла взяти інтерв’ю. Я йому дав це інтерв’ю. Потім він мені скинув – вийшло все якесь не таке. Він каже: "Ну я ж записував по диктофону". А я відповідаю: "Ви взагалі не передали те, що я мав на увазі". Ну взагалі! Кажу: "Давай, я "почіркаю". – "Ви "почіркали" все найцікавіше". – "Ти не передав там думку, яку я доносив". Словом, мені довелося в це вв’язатися. Почав самостійно писати на Facebook.

У вас і про Китай є цікава згадка: "Зійшовши з трапу літака в Пекіні, я зрозумів – не залишуся тут ні за які мільйони"…

У даний момент я йду побіжно. Це ж не книга. Всі кажуть: книга – не книга… Це не книга! Це просто спогади. Коли ти туди залазиш, спогади починають розгортатися. Ви ж мене просите залізти прямо зараз. По-перше, я за кермом. По-друге, по телефону я не хочу давати інтерв’ю – скажу вам чесно. Ви так не передасте думку. З іншого боку – ви чужа людина. Я не знаю, хто ви. Щодо інтерв’ю, то мені потрібно його спочатку дати, потім його проглянути… Ви мені вибачте, я розумію – у вас своя робота.

Я всюди відповідаю, всюди з’являюся у медіапросторі. Забагато – це також погано. Давайте витримаємо паузу.

Сторінка автора у Facebook

"На концерт Тіматі не піду принципово – його політичні погляди не співпадають з моїми". Топ-15 фактів про Ярмоленка, яких ви могли не знати

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
22
год
:
58
хв
Аргентина
21:15
Уругвай
Вгадай результат матчу
Залиште відгук