• 90
    Гольову передачу на свій рахунок записує Віталій Буяльський.
  • 90

Гооол!!!!! Жерсон Родрігес забиває гол.

Жерсон прийняв діагональ на лівий фланг, обіграв Пашаєва, обігрався перед штрафним з Буяльським і розстріляв ближню дев'ятку з лівого краю - 2:1! Красиво!

• 88
    Артем Бєсєдін йде з поля, на заміну виходить Денис Гармаш
  • 86

Олександрія самовіддано йде у всі стики. Динамо не відмовиш у бажанні, але Олександрія стоїть насмерть.

• 84
    Валерій Лучкевич йде з поля, на заміну виходить Тимур Стецьков
  • 84
    Микола Шапаренко йде з поля, на заміну виходить Володимир Шепелєв
  • 83

Динамо заробило штрафний, але Шапаренко пробив з нього по горобцях.

• 82

Буяльський викотив розрізну передачу на лівий край штрафного, а Миколенко покотив повз Паньківа - захисники підстрахували голкіпера!

• 79

Нет описания.

• 77

Кутовий нічого не дав Динамо, але атака другим темпом завершилась ударом Шапаренка метрів з 23-х у лівий нижній кут. Паньків парирував!

• 76

Жерсон Родрігес відкрився під передачу на лівий кут штрафного й пробив з рикошетом від Бабогла. Кутовий.

• 76

Жерсон зніс Лучкевича. Жорстко. Жовта картка.

• 69

Сидорчук стріляє з-за меж штрафного у дальній кут - Паньків парирував!

• 68

• 67

Гол Динамо скасовують! Буяльський перебував у офсайді й заважав грати Паньківу. Все чесно. Ніхто особливо й не сперечався.

• 64

Гол забиває Динамо! Миколенко отримав передачу на хід лівим флангом і прострілив у спини захисникам, а Караваєв ударом з центру штрафного прошив Паньківа - м'яч пройшов у нього під рукою!

Втім, тут є підозра щодо офсайду. Гол перевіряють.

• 62

Олександрійці не сидять в обороні, а регулярно роблять вилазки до чужого штрафного. Дуже рівний матч.

• 60

Кендзьора грубо зіграв проти Третьякова. На цьому фланзі особливо жорстко йде боротьба. Жовта картка Томашу.

• 58

Володимиру Шарану щось не сподобалось. Він так сильно апелював до арбітра, що Дмитро Кривушкін підійшов до лави запасних і вилучив наставника олександрійців!

Щоправда, коуч відійшов всього на кілька метрів за парканчик. Круто, коли стадіон такий затишний і суто футбольний.

• 57

Де Пена виконав подачу з лівого флангу, але Паньків вибив м'яч кулаками.

• 56

Изображение

• 55

Караваєв пробив метрів з 22-х у дальній кут з відскоком від газону - Паньків парирував!

• 55

Попов отримав жовту за грубий фол проти Ковальця.

• 54

Де Пена замкнув подачу з правого флангу. Вище воріт.

• 52

Не вражає футбол Динамо на старті другого тайму. Перший кияни провели значно потужніше.

• 50

Олександрійці одразу вступають у єдиноборство, де б не опинився м'яч.

• 48

Динамо заробило кутовий, але усі кияни пролетіли повз подачу з нього.

• 46
    Другий тайм розпочався!
  • 45+3
    Перший тайм завершено!
  • 45

Три хвилини компенсував Дмитро Кривушкін до основного часу першого тайму.

• 43

Дещо сумбурно виглядають останні хвилини першого тайму. Пора вже на перерву.

• 41

Класний матч, нічого не скажеш. Навіть без вболівальників на трибунах поєдинок виглядав би цікаво, а з ними він просто шикарний.

• 39

Олександрія відповіла своїм штрафний, але Забарний вибив м'яч. Господарі сигналізували про гру рукою, але і Кривушкін промовчав, і повтори показали абсурдність таки вимог.

• 38

Забарний головою замкнув подачу де Пени зі штрафного, спрямувавши м'яч під дальню стійку - Паньків рятує Олександрію!

• 37

Третьяков грубо зіграв на фланзі. Жовта картка. Динамо проведе подачу зі штрафного.

• 36

• 35
    Гооол!!!!! Микола Шапаренко переграє воротаря і забиває гол.
  • 34

Дмитро Кривушкін особисто переглянув повтор, після чого призначив пенальті!

• 32

Так-так-так! Кендзьора прострілив у штрафний, а Мірошниченко при блокуванні, схоже, підіграв собі рукою. VAR перевірить епізод.

• 30

Відповідь Олександрії! Після подачі з лівого флангу Лучкевич отримав м'яч на правому краю штрафного, завдавши потужного удару з рикошетом - вище воріт!

Після подачі з кутового Валерій пробив головою, але це вже було занадто просто для Бущана.

• 28

Ще одна атака пройшла у Динамо. Шапаренко протягнув м'яч до штрафного, віддав пас Бєсєдіну, а той скинув на Буяльського. Віталій же виконав скидку під удар де Пені, але його накрили. Відскок прийняв Караваєв, який пробив метрів з 22-х - повз ворота!

• 26

Караваєв прийняв подачу на правий край штрафного й виконав скидку в центр, але там були лишень гравці Олександрії.

• 24

Дуже багато єдиноборств на полі. В останні хвилини Олександрія частіше проводить їх на чужій половині.

• 22

Ковалець отримав пошкодження. Лікарі поставили його на ноги, але дуже важко почував себе на газоні Кирило. А він тільки-но відновився від травми...

За Ковальця сьогодні переживає половині стадіону.

• 20

Був офсайд у Караваєва, був

• 19

Ще одна хороша атака Динамо завершилась ударом Бєсєдіна з лету метрів з 20-ти. Вище воріт!

Кияни, попри пропущений гол, здорово виглядають.

• 17

Караваєв забив гол, отримавши розрізну передачу на правий край штрафного й реалізувавши вихід віч-на-віч, але ще до удару пролунав свисток арбітра. Офсайд.

• 14
    Гольову передачу на свій рахунок записує Кирило Ковалець.
  • 14

Гооол!!!!! Артем Сітало забиває гол.

Шикарний гол забиває Олександрія! Бабогло виконав закидання у штрафний на Ковальця, а той у дотик скинув м'яч під удар Сіталу - Артем метрів з 14-ти розстріляв ворота! 1:0!

• 11

Де Пена вилетів у контратаку 2-в-1 разом із Караваєвим, але вирішив не котити Олександру, а вирішувати сам. Не вирішив - Карлос метрів з десяти пробив у небо.

• 8

Супермомент втрачає Динамо! Караваєв замкнув простріл де Пени на дальню стійку потужним ударом у дотик - Паньків перевів у поперечку, а добивання Буяльського на лінії воріт накрив Бондаренко!

• 5

Багаєто єдиноборств у ці хвилини. Очікувано.

• 2

Динамо активно розпочало зустріч. Гості вже провели кутовий, однак він нічого не приніс.

13 Олімпік 26 6 4 16 28 48 22
14 Минай 26 4 6 16 16 47 18