Мілан переміг Болонью, Беневенто зіграв феєричну нічию проти Удінезе, Верона програла СПАЛу

29 квітня 2018 - Читать на русском
Чалханоглу – герой гри проти Болоньї / фото ФК Мілан

Завершилися чергові матчі 35 туру італійської Серії А.

Мілан на виїзді грав проти непоступливої Болоньї. Результат було зроблено вже у першому таймі: на 34 хвилині Чалханоглу з лінії штрафного майданчика влучив у нижній правий кут воріт Міранте, а у компенсований час все той же Чалханоглу асистував Джакомо Бонавентурі, який пробив у лівий кут. У другому таймі Болонья змогла відквитати один м'яч зусиллями Де Майо, однак на більше господарів не вистачило. Арбітр зафіксував перемогу Мілана – 1:2.

Беневенто продовжує дивувати Італію. Остання команда чемпіонату після перемоги над Міланом у минулому турі зіграла внічию з Удінезе. Фріульці вийшли вперед на 13 хвилині – Відмер головою замкнув подачу Баліча, однак вже через 10 хвилин Віола відновив статус-кво. У другому ж таймі Беневенто примудрився вийти вперед, граючи в меншості з 57 хвилини – це Кода реалізував пенальті на 75-й хвилині.

Шоковані гравці Удінезе мобілізували сили й пішли в атаку зусиллями Лазаньї, який забив на 78 та 79 хвилинах по м'ячу та приніс, здавалося, своїй команді перемогу. Однак, Бакарі Санья на 90 хвилині забив гол у ворота Удінезе й встановив остаточний рахунок. 3:3 – сенсація у Серії А.

Аталанта вдома впевнено розібралася з Дженоа. Вже до 22 хвилини господарі вели 2:0, а на 74 хвилині Ілічіч довів рахунок до розгромного. Генуезці змогли відповісти голом престижу на 81 хвилині - це екс-динамівець Мігель Велозу красиво поклав зі штрафного. На більше Дженоа не вистачило - Аталанта перемогла з рахунком 3:1.

Честь Генуї довелося рятувати Сампдорії. Та справилася на відмінно, розбивши Кальярі з рахунком 4:1. Всі три голи генуезці забили у першому таймі, хоча могли забити й чотири – Квалярела на 42 хвилині не реалізував пенальті. У другому таймі Паволетті зміг відквитати один м'яч для Кальярі, однак останнє слово було за господарями - Гастон Рамірес на 87 хвилині встановив остаточний рахунок – 4:1.

Верона вдома програв дуже важливий матч СПАЛу. На 13-й хвилині Валотті вивів веронців уперед, однак автогол Фареса та гол Феліпе вивели вперед гостей. На 90+3 хвилині Куртіч поставив крапку у грі, забивши Вероні третій м'яч.

Отже, Мілан набрав 57 очок зберігши 7 сходинку у турнірній таблиці. Аталанта набрала 58 очок та знаходиться на одну позицію вище, а Сампдорія з 54 очками навпаки – на одну позицію нижче Мілана. Удінезе піднявся на 14 позицію з 34 очками, а Кальярі з 33 очками опустився на 16 місце. Дженоа з 41 очком на 11 місці, а Болонья, маючи на два очки менше, йде слідом. У останнього Беневенто - 18 очок.