Михайленко розповів, завдяки чому СК Дніпро-1 відіграв 4 голи у матчі проти Ворскли

26 березня 2018 945 Читать на русском
Дмитро Михайленко, фото: СК Дніпро-1

Головний тренер СК Дніпро-1 Дмитро Михайленко прокоментував результативну нічию у товариському матчі з Ворсклою (4:4).

"І рівень спротиву був інший, ніж до якого ми звикли, і рівень швидкостей – до цього ми виявилися просто не готовими, тому, на мій погляд, така картина була у першому таймі. Після перерви внаслідок тих замін, що провів суперник, а також тому, що ми стали діяти по-іншому, нам вдалося зрівняти рахунок, і це, безумовно, приємно, в першу чергу в психологічному плані.

У майбутньому усі забудуть, хто саме виходив на поле у суперника в другому таймі, а запам’ятається бажання нашої команди навіть у такій здавалося б безнадійній ситуації вийти переможцем і це заслуговує на повагу. Тож інформації для роздумів ми отримали багато. Грали проти дуже хорошого суперника, який бореться за бронзу в Прем’єр-лізі, і на його тлі ми виглядали іноді хорошо, іноді не дуже, але в цілому ми залишились дуже задоволеними", – цитує Михайленка офіційний сайт СК Дніпро-1.

Нагадаємо, що СК Дніпро-1 зробив суперкамбек у матчі з Ворсклою, програючи 0:4.