Маріуполь – Динамо – 0:2 – відео голів та огляд матчу

26 вересня 19:53 2653 Читать на русском

Динамо перемогло Маріуполь у перенесеному матчі 4 туру УПЛ. Дивіться відео голів та огляд матчу Маріуполь – Динамо.

Вже на 7-й хвилині під час кутового Вербічу вдалось перехитрити захист Маріуполя та опинитись на ближній стійці. Беньямін випередив захисника та влучно пробив головою у площину воріт Худжамова – 1:0.

Динамо на виїзді перемогло Маріуполь

Подвоїти свою перевагу столичний клуб зміг на екваторі першого тайму. Захисник Маріуполя Яворський відверто зіграв рукою у своєму штрафному майданчику після пострілу Гармаша. Арбітр призначив пенальті, який реалізував Віктор Циганков.

У другому таймі господарі намагались загострювати та створювати моменти біля воріт Бойка, проте "динамівці" не дозволили "азовцям" відіграти хоча б один м'яч. Поєдинок перенесеного 4-го туру УПЛ між Маріуполем та Динамо завершився впевненою перемогою столичного клубу з рахунком 2:0.