Манчестер Сіті дотепно відреагував на воротарську "кар'єру" Вокера у матчі з Аталантою

7 листопада 10:35 1478 Читать на русском
Кайл Вокер / Getty Images

Манчестер Сіті з гумором підсумував виступ захисника команди Кайла Вокера, якому довелося стати на ворота у кінцівці матчу 4 туру Ліги чемпіонів проти Аталанти (1:1).

Англієць був "офіційно" переведений зі списку захисників і став новим голкіпером у заявці команди.

Вокер встав у ворота і виконав сейв після удару Маліновського – відео героїчного моменту

Нагадаємо, саме Вокер підстрахував Клаудіо Браво, який отримав червону карту на 81-ій хвилині матчу проти Аталанти. Чилієць сам вийшов на заміну замість травмованого Едерсона, тому третього стража воріт довелося обирати з польових гравців.

Наразі Вокер може похвалитися чудовою кар'єрою голкіпера – жодного пропущеного гола. Щоправда, вона тривала лише 14 хвилин, але подібний досвід цілком може стати в нагоді англійцю під час наступних матчів.

Ліга чемпіонів: 18-річний талант Реала поховав Галатасарай, Аталанта з Маліновським відібрала очки у Манчестер Сіті