"Ман Сіті" обіграв "Бернлі" та повернувся на вершину АПЛ

26 листопада 2016 203 Читать на русском
Агуеро та Ноліто / Getty Images

У 13 турі чемпіонату Англії "містяни" здобули дуже важливі 3 очки на "Терф Мур" (1:2).

Перемога у сьогоднішньому матчі дозволяла "Ман Сіті" хоча б тимчасово повернутися на вершину турнірної таблиці, а для "Бернлі" ця гра могла стати певною реабілітацією перед вболівальниками за ганебну поразку "Вест Бромвічу".

Попри всі прогнози рахунок у поєдинку відкрили господарі – Марні неймовірним ударом з-за меж штрафного майданчика вразив правий від воротаря кут. Значне погіршення справ для "Бернлі" почалося з середини першого тайму. Спершу Агуеро скористався метушнею при подачі кутового і відновив паритет, а згодом Шон Дайч провів вимушені заміни, адже два основні виконавці його команди (Гудмундсон і Марні) отримали пошкодження.

Вирішальний гол "блакитні" забили на 60 хвилині, коли Фернандінью після ряду помилок оборони підхопив м'яч і прострілив вздовж воріт на Агуеро. Аргентинець не схибив, а його колектив з 30 очками знову опинився на першому місці чемпіонату.