Гольову передачу на свій рахунок записує Луїс Суарес.
    Анте Будімір йде з поля, на заміну виходить Абдон Пратс
  • 84
    Сальва Севілья йде з поля, на заміну виходить Янніс Салібур
  • 81

Суарес вийшов сам на сам з Рейною й пробив над поперечкою, але арбітри помітили офсайд.

• 79
    Гольову передачу на свій рахунок записує Ліонель Мессі.
  • 79

Гооол!!!!! Жорді Альба забиває гол.

Альба отримав розрізну передачу по лівому флангу, вийшов сам на сам з Рейною й пробив у ближній кут - 0:3. Розгром.

• 77

Посо потужно пробив з дальньої дистанції у лівий нижній кут - поруч зі стійкою пролітає м'яч!

• 68

Лаго прострілив у штрафний, але Брейтвейт повернувся в захист і заблокував передачу.

• 66

Впевнено Барса веде гру у ці хвилини. Мальорка дуже близько до третього пропущеного голу.

• 64

Після довгих перепасовок у штрафному Мессі вистрілив метрів з восьми - вище воріт!

• 62
  • 59

Мессі викотив передачу в штрафний на Брейтвейта, а Мартін, вигравши боротьбу у Посо, пробив у дальній кут з мінімальної дистанції – Мальорку врятувала нога голкіпера Рейни!

• 57
    Марк Педраса йде з поля, на заміну виходить Ідрісу Мохамед Баба
  • 57
    Антуан Грізманн йде з поля, на заміну виходить Луїс Суарес
  • 56

Мальорка провела два кутових, але обидва виявились провальними.

• 54

Несподівано, на стадіоні Іберостар звідкись взявся вболівальник, який вибіг на поле. Вау!

• 52

Позиційна боротьба на полі, без гостроти.

• 50

Доволі непогано Мальорка стримує Барселону в ці хвилини, але ж на табло вже 0:2.

• 48

Будімір стріляє метрів з 22-х у лівий нижній кут - м'яч пройшов у сантиметрах від стійки! Ух!

• 45+2

Мессі вривався на правий край штрафного, але в останній момент Састре вибив м'яч з-під його ніг у підкаті.

• 45+1

Будімір замикає подачу з глибини ударом головою в дальній кут - поруч зі стійкою пролітає м'яч!

• 45

Барса впевнено контролює м'яч. Тим часом, арбітр додав чотири хвилини до першого тайму.

• 43

Позиційна боротьба на полі, без гостроти

• 41
    Артуро Відаль отримує жовту картку.
  • 39

Гол зараховано. 0:2 - Барселона попереду.

• 37
  • 37

Гоооол! Де Йонг прокинув м'яч головою в штрафний на Мессі, а Лео головою скинув його далі на Брейтвейта. Далі Мартін потужним ударом метрів з 10-ти розстріляв ворота - 0:2!

Чи ні? Карлос дель Серро Гранде консультується з VAR. Можливо, там Грізманн підіграв собі рукою.

• 34

Изображение

• 32

Кубо потужно пробив зі штрафного під стінкою - точно в руки тер Штегену!

• 30

Артуро Відаль підіграв собі рукою прямо перед власним штрафним. Арбітр це помітив. Мальорка заробила дуже хороший стандарт. Кубо біля м'яча.

• 28

Огризнулася Мальорка: удар Родрігеса заблокували, а постріл Кубо з підбирання вийшов слабеньким.

• 24

Інтершум, все ж, дуже крута штука в нинішніх умовах.

• 22

Кубо змістився з правого флангу й потужно пробив метрів з 20-ти у дальній кут - тер Штеген у красивому стрибку рятує Барселону! Сейв для хайлайтів, не інакше.

• 20

Мессі намагалися запустити у прохід довгою передачею, але вона була занадто сильною.

• 18

Господарі перевірили тер Штегена подачею. Марк-Андре впевнено її перехопив.

• 16

Мессі накрутив захисників на правому краю штрафного, але подальший удар все ж накрили.

• 14

Изображение

• 12

Грізманн отримав проникну передачу від Мессі на лівий край штрафного й повернув мяч прострілом на кут воротарського - Лео з рикошетом вистрілив вище!

• 10

Де Йонг пройшов правим напівфлангом і викотив розрізну вертикальну передачу на Роберто, а той у дотик прострілив під удар Грізманну з меж штрафного - повз дальню стійку!

• 7

Брейтвейт потужно пробиває метрів з 11-ти, але точності удару Мартіна забракло.

• 4

Каталонці високо пресингують Мальорку й швидко повертають м'яч після втрат. Сильний початок від Барси.

• 2
    Гольову передачу на свій рахунок записує Жорді Альба.
  • 2

Гооол!!!!! Артуро Відаль забиває гол.

65 секунд вистачило каталонцям для того, щоб відкрити рахунок. Альба навісив з лівого флангу в штрафний, а Відаль, протиснувши Састре, замкнув ударом головою в ближній кут - 0:1!