"Малага" на виїзді переграла "Гранаду"

25 квітня 2017 - Читать на русском
Святкування першого взяття воріт / laliga.es

У 34 турі Прімери в андалусійському протистоянні "анчоуси" здолали "насридів" (0:2).

Перший гол у зустрічі було забито на старті другого тайму. Сандро отримав м'яч на підступах до штрафного майданчика господарів і в дотик потужно пробив по воротах – Очоа не встиг відреагувати. Вже у компенсований час Сандро оформив дубль, а "Малага" здобула четверту перемогу в п'яти останніх матчах.

Враховуючи цей результат, "Гранада" набрала лише одне очко в дев'яти турах. Перспективи команди не покращилися з приходом нового тренера Тоні Адамса – передостаннє місце і 7 пунктів до рятівних позицій.

Форвард "Гранади" Артем Кравець пропустив гру через травму щиколотки, а голкіпер "Малаги" Денис Бойко звично відсидів чергові 90 хвилин у запасі.