Макаров: Не зовсім зрозуміло, навіщо реформою українського футболу знищувати ПФЛ

1 листопада 2017 648 Читать на русском
Макаров: Не зовсім зрозуміло, навіщо реформою українського футболу знищувати ПФЛ
Сергій Макаров / ПФЛ

Президент Професійної футбольної ліги Сергій Макаров висловив своє бачення щодо реформи в українському футболі.

"Розуміємо, що український футбол потребує реформування. В нашому футбольному господарстві не все так добре. Не зовсім зрозуміло, навіщо цією реформою знищувати організацію, яка справляється зі своїми обов’язками більше ніж 20 років. Йдеться про ПФЛ. Порадилися з клубами та розробили власне бачення змін, зробили презентацію для клубів та всього футбольного товариства.

Перша проблема – клуби слабкі, роз’єднані. Необхідно зробити те, чого не зробили за всю історію українського футболу. Тільки Кіпр, Португалія та Україна не мають централізованого розподілу прав на трансляцію змагань. Потрібно передати права на показ матчів від федерації до ліги, а не до клубів. Треба переходити до принципу централізованого маркетингу. Я не наголошую, що це дасть можливість зразу відродити професіональний футбол, але це той шлях, яким йде Європа.

Звичайно, для Першої ліги було б цікаво підвищити свій статус внаслідок злиття з Прем’єр-Лігою, отримувати частину прибутків від комерційної діяльності, телебачення, спонсорів, частину доходів від платежів солідарності УЄФА. Але Прем’єр-Ліга поки що не проявляє ентузіазму в цьому питанні", – цитує Сергія Макарова офіційний сайт ПФЛ.

Франков: З сезону-2019/20 чисельність Прем'єр-ліги можуть відновити до 16 команд

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
9
год
:
0
хв
Гірник-Спорт
13:00
Рух
Вгадай результат матчу
Залиште відгук