Макаренко був розкритикований тренером Кортрейка після провального матчу з Андерлехтом

27 листопада 2017 1787 Читать на русском
Євгеній Макаренко / фото з соцмереж

Українець Євгеній Макаренко відзначився не надто вдалою грою в матчі 16 туру чемпіонату Бельгії проти Андерлехта.

В матчі 16 туру чемпіонату Бельгії Андерлехт – Кортрейк захисник гостей Євгеній Макаренко відзначився автоголом вже на першій хвилині гри, а його команда в підсумку поступилася з рахунком 0:4.

Макаренко: Хацкевич пропонував повернутись, але я сказав, що не зміню рішення

Наставник Кортрейка Глен де Бук розкритикував дії українця.

"Дуже боляче бачити, як гравець забиває у власні ворота через 30 секунд після початку матчу. У мене виникло відчуття дежавю, наче я вже бачив щось подібне.

Також неприємним було те, що Макаренко на 5 хвилин запізнився на командні передматчеві збори. Відповідно, його матч також розпочався на 5 хвилин пізніше за інших. Потрібно було відразу замінити його, але, на жаль, я не зробив цього", – цитує де Бука Sporza.be.

Батько Коноплянки: Бундесліга – це не чемпіонат для Євгена

Нагадаємо, після 16 турів Кортрейк посідає 14 місце у чемпіонаті Бельгії. На рахунку Макаренка 9 матчів у чемпіонаті. Українець перейшов у Кортрейк влітку 2017 року.