Лунін: Думаю, нам під силу виграти у Атлетіка

24 листопада 2017 349 Читать на русском
Андрій Лунін / ФК Зоря

Воротар Зорі Андрій Лунін прокоментував поразку від Естерсунда у матчі 5 туру Ліги Європи.

"Я б не сказав, що вони нас здивували. Розбирали гру суперника і відзначили, що команда дуже додала. Вони здорово контролюють м'яч і не бояться виходити з оборони в атаку, діють строго й організовано. Це команда хорошого рівня. Мені здається, що більше справа в нас.

Сухоцький: У першому таймі мало виходили в атаку

Не сказав би, що перший м'яч нас вибив з колії. Просто дурний і прикрий гол. У другому таймі ми вирівняли гру, у нас почали з'являтися моменти, адже більше атакували. Так, були моменти і у суперника. Вважаю, в другому таймі вирівняли гру, а перший тайм ми провалили.

Думаю, нам під силу виграти у Атлетіка. Потрібно просто зіграти ще краще, ніж ми провели сьогодні другий тайм", – цитує Луніна Sportarena з посиланням на ТК "Футбол 1".

Нагадаємо, в матчі 5 туру Ліги Європи Зоря на виїзді програла Естерсунду з рахунком 0:2.