Луго – Ов'єдо: онлайн-трансляція "українського дербі" – Кравець і Лунін розпочинають із перших хвилин

23 лютого 12:50 2158 Читать на русском
Луго – Ов'єдо: склади та онлайн-трансляція "українського дербі" – Кравець і Лунін розпочинають із перших хвилин

Луго приймає Ов'єдо в рамках 27-го туру іспанської Сегунди. Стартові склади команд та онлайн-трансляція поєдинку – в цій новині.

Матч Луго – Ов'єдо розпочнеться о 13:00 за київським часом. Трансляцію поєдинку можна буде переглянути в цій новині.

Петряк оформив перший хет-трик у кар'єрі – відео феєричної гри українця, який продовжує переслідувати Реброва

У стартовому складі господарів вийде колишній "карпатівець" Василь Кравець. Українець традиційно зіграє на лівому фланзі оборони. Натомість його співвітчизник Андрій Лунін – всьоме поспіль у старті Ов'єдо.

Обидві команди боряться за виживання і наразі перебувають у зоні вильоту. Перемога будь-якої з команд дозволить наблизитися впритул до рятівної 18-ї позиції. Нічия ж зіграє на користь конкурентів.