Луческу: Суддя помилився, через ліміт не випускаю новачків

20 серпня 2016 1605 Читать на русском
Мірча Луческу / фото ФК "Зеніт"

Головний тренер "Зеніта" Мірча Луческу пояснив причини невдачі в матчі 4-го туру чемпіонату Росії проти ЦСКА (1:1).

"Чому не виходить на поле Мак? Проблема в ліміті. Потрібно думати, кого випускати. У нас попереду багато матчів, усі встигнуть зіграти. На жаль, зараз, щоб поміняти нападника, потрібно робити подвійну заміну – прибирати ще й захисника, щоб перевести Жиркова в оборону. З виходом Дзюби все зміниться

У першому таймі ми мали повну перевагу, створили 3-4 моменти, які могли реалізувати, а в другому таймі грав була більш рівною. І мені здається, суддя в першому таймі припустився помилки, не видавши другу жовту картку, і тоді б все змінилося. Але це в жодному разі не вплинуло на кінцевий результат.

Інших варіантів складу в мене не було. Міг би почати тими футболістам, що завершували матч з "Ростовом", але був не впевнений, що треба так робити, адже ми грали проти десяти суперників, відчували перевагу. Коли я роблю заміни, доводиться постійно думати про ліміт, це ускладнює справу.

Кожен, хто отримував м'яч, намагався загострювати s відразу ж втрачав м'яч. Ще в кінці не вистачило свіжості. Припускались помилок, суперник йшов у контратаку. Ми пробігли більше за ЦСКА, в цьому плані ми ростемо. У перших іграх цей показник був набагато менше. Знаю, що раніше тип тренувань був більш розслабленим. Зараз доводиться бути більш жорстким, щоб ми були в динаміці і було менше неготових гравців. Хто адаптується до цього стилю – залишиться в команді", – заявив Луческу.