Ліверпуль обіграв Лестер завдяки класним голам Салаха та Коутінью

22 липня 2017 427 Читать на русском
Святкування голу / Getty Images

У фіналі товариського турніру Прем'єр-ліга Азія Трофі мерсисайдці здолали "лисів" (1:2).

Лестер відкрив рахунок на 12 хвилині, коли Слімані відгукнувся на подачу з лівого флангу від Фукса та головою вразив ворота Каріуса. Ліверпуль досить швидко вирівняв ситуацію завдяки діям новачка команди Салаха. Єгиптянин отримав м'яч на правій бровці, обігрався з Арнольдом, потім відпасував на Коутінью та ідеально відкрився під передачу у відповідь – 1:1.

Другий гол "червоних" вийшов не менш красивим. Коутінью змістився з лівого краю в центр і з лінії штрафного майданчика невідпорно пробив у дальній кут. Це трапилося на останній хвилині першого тайму. У другій половині зустрічі тренери провели численні заміни, а рахунок залишився незмінним.