Ліга Європи: результати жеребкування 3-го кваліфікаційного раунду
Сьогодні, 14 липня, донецький Олімпік та Олександрія отримали суперників на третьому кваліфікаційному етапі Ліги Європи сезону 2017/18.
ПСВ – Осієк/Люцерн
Норчепінг/Тракай – Шкендія/ГІК
Краснодар – Слован/Люнгбю
Штурм/Младость Подгоріца – Фенербахче
Панатінаїкос – Габала/Ягеллонія
Шемрок Роверс/Млада Болеслав – Кайрат Алмати/Скендербеу
Естерунд/Галатасарай –Інтер (Баку)/Фола
Гент – Альтах/Динамо Брест
Зеніт – Тренчін/Бней Ієгуда
Астра/Зіра – ОЛЕКСАНДРІЯ
ПАОК – ОЛІМПІК Донецьк
Евертон – Ружемберок/Бранн
Фрайбург – Валур Рейкьявік/Домжале
Маккабі Тель-Авів/КР Рейк'явік – Паніоніос/Горіца
Динамо Загреб – Вадуц/Одд
Університатя Крайова – Мілан
Іртиш/Црвена Звезда – Спарта Прага
Железнічар/АІК – Брага
Динамо Бухарест – Атлетік
Валлетта/Утрехт – Хйоугесунд/Лех
Абердін/Широкі Брієг – Аполлон Лімассол/Заря Бєльци
Корк Сіті/АЕК Ларнака – Работнічкі/Динамо Мінськ
Арка Гдиня – Ференцварош/Мідтюлланд
Брондбю/Вааса – Хайдук/Левскі
Бейтар Єрусалим/Ботев – Марітіму
Лієпая/Судува – Сьйон
Аустрія Відень – Прогрес Нідеркорн/АЕЛ Лімассол
Бордо – Німме Калью/Відеотон
Марсель – Остенде
Перші матчі відбудуться 27 липня, матчі-відповіді – 3 серпня.
Церемонія жеребкування стартувала о 14:02 із традиційним ведучим Джорджо Маркетті.
У жеребкуванні брали участь 29 сіяних і стільки ж несіяних клубів/пар команд. Серед них і представники України – Олімпік та Олександрія.
Клуби були розбиті на кілька груп сіяних і несіяних. Відтак кількість потенційних суперників для кожної команди скоротилась до 5 або 6 залежно від групи.
Група 1
Сіяні
1 ПСВ (NED) 46,212
2 Фенербахче (TUR) 51,840
3 Краснодар (RUS) 32,106
4 Шкендія (MKD)/ГІК (FIN) 10,530
5 Панатінаїкос (GRE) 15,080
Несіяні
6 Норчепінг (SWE)/Тракай (LTU) 4,945
7 Габала (AZE)/Ягеллонія (POL) 7,800
8 Слован (SVK)/Люнгбю (DEN) 7,350
9 Штурм (AUT)/Младость Подгоріца (MNE) 6,570
10 Осієк (CRO)/Люцерн (SUI) 9,415
Група 2
Сіяні
1 Шемрок Роверс (IRL)/Млада-Болеслав (CZE) 10,135
2 ПАОК (GRE) 35,080
3 Аустрія (AUT) 17,070
4 Динамо Загреб (CRO) 26,050
5 Ференцварош (HUN)/Мітьюлланд (DEN) 16,300
6 Атлетік (ESP) 60,999
Несіяні
7 Олімпік Донецьк (UKR) 8,526
8 Прогрес (LUX)/АЕЛ (CYP) 8,210
9 Кайрат (KAZ)/Скендербеу (ALB) 6,825
10 Динамо Бухарест (ROU) 6,370
11 Вадуц (LIE)/Одд (NOR) 5,665
12 Арка (POL) 3,950
Група 3
Сіяні
1 Естерсунд (SWE)/Галатасарай (TUR) 58,840
2 Мілан (ITA) 47,666
3 Бордо (FRA) 29,333
4 Маккабі Тель-Авів (ISR)/КР Рейкьявік (ISL) 23,375
5 Хайдук (CRO)/Левскі (BUL) 11,550
6 Хйоугесунн (NOR)/Лех (POL) 10,950
Несіяні
7 Універсітатя Крайова (ROU) 4,870
8 Нимме Калью (EST)/Відеотон (HUN) 8,650
9 Інтер Баку (AZE)/Фола (LUX) 6,050
10 Валлетта (MLT)/Утрехт (NED) 6,712
11 Паніоніос (GRE)/Горіца (SVN) 5,580
12 Брондбю (DEN)/Вааса (FIN) 8,800
Група 4
Сіяні
1 Гент (BEL) 35,480
2 Спарта Прага (CZE) 48,135
3 Астра (ROU)/Зіря (AZE) 17,870
4 Евертон (ENG) 29,192
5 Марітіму (POR) 14,866
6 Аполлон (CYP)/Заря Бєльци (MDA) 10,710
Несіяні
7 Іртиш (KAZ)/Црвена Звезда (SRB) 7,325
8 Олександрія (UKR) 9,526
9 Альтах (AUT)/Динамо Брест (BLR) 6,570
10 Абердін (SCO)/Широкі Брієг (BIH) 6,785
11 Ружомберок (SVK)/Бранн (NOR) 3,665
12 Ботев (BUL)/Бейтар (ISR) 5,875
Група 5
Сіяні
1 Зеніт (RUS) 87,106
2 Брага (POR) 37,366
3 Марсель (FRA) 28,333
4 Фрайбург (GER) 20,899
5 Сьон (SUI) 14,415
6 Работнічки (MKD)/Динамо Мінськ (BLR) 10,975
Несіяні
7 Железнічар (BIH)/АІК (SWE) 9,945
8 Остенде (BEL) 8,480
9 Тренчін (SVK)/Бней-Ієгуда (ISR) 6,850
10 АЕК Ларнака (CYP)/Корк Сіті (IRL) 6,210
11 Валюр (ISL)/Домжале (SVN) 4,125
12 Лієпая (LVA)/Судува (LTU) 2,225
Ліга чемпіонів: результати жеребкування 3-го кваліфікаційного раунду
показати приховати