Ліга чемпіонів: Олімпіакос в домашньому матчі не програв Барселоні

31 жовтня 2017 526 Читать на русском
Фортуніс спостерігає за діями Оджіджи та Деніса Суареса / твіттер Барелони

В 4 турі найпрестижнішого клубного турніру Європи греки зіграли внічию з Барселоною – 0:0.

Героєм першого тайму став, безумовно, голкіпер еллінів Сільвіо Прото. Бельгієць потягнув непрості удари Семеду, Мессі, а Луїс Суарес з чудової позиції не влучив у ворота. Незадовго до свистка на перерву Серхі Роберто, порушуючи правила проти Оджіджи, травмувався. "20" номера Барселони замінив Деулофеу.

У другому таймі господарі впоралися з атаками іспанської команди. З небезпечних моментів можна пригадати постріл уругвайця Суареса в поперечину, що трапився на 80 хвилині, та удар Мессі з штрафного в компенсований час.

Ернесто Вальверде не перемагає свій колишнй клуб. Барселона набирає 10 очок та лідирує в групі. Греки з одним балом посідають останнє місце. У 5 турі ЛЧ Барселона зустрінеться з Ювентусом, а греки вирушать в гості до Спортінга.