Ліга чемпіонів: Манчестер Юнайтед здолав Бенфіку, ЦСКА програв Базелю

18 жовтня 2017 956 Читать на русском
Манчестер Юнайтед здолав Бенфіку

Манчестер Юнайтед переміг Бенфіку (1:0), Базель вирвав перемогу у ЦСКА (2:0) в матчах групи A у 3-му турі Ліги чемпіонів.

Ліга чемпіонів 2017/18. Група A

Бенфіка – Манчестер Юнайтед – 0:1

Гол: Решфорд, 64

Вилучення: Луізао, 90+3 (друга жовта картка)

Матч пройшов під диктовку Манчестер Юнайтед. Англійці значно більше володіли м'ячем, але Бенфіка час від часу знаходила нагоди провести контратаки. Португальці надійно захищались, однак МЮ знайшов нагоду вразити ворота "орлів". На 64-й хвилині Решфорд виконав штрафний удар від бокової лінії з пристойної дистанції. Юний воротар Бенфіки Свілар зафіксував м'яч в руках, але заніс його за лінію воріт.

МЮ очолює групу з 9 балами, а Бенфіка залишається на дні без заліковах очок.

ЦСКА – Базель – 0:2

Голи: Джака Т., 29; Оберлін, 90

ЦСКА і Базель провели рівний матч. Суперники мали нагоди, аби вразити ворота один одного. На 29-й хвилині Джака наважився на удар з-за меж штрафного майданчика і вразив кут воріт "армійців". Відзначимо, що Акінфєєв пропустив гол у 42-му матчі Ліги чемпіонів поспіль і продовжив антирекорд. На 90-й хвилині Оберлін поховав надії московського клубу на порятунок, встановивши кінцевий рахунок.

Базель вийшов на 2-е місце (6 очок), ЦСКА – 3-й (3 очки).