Ліга чемпіонів. Група D. "Баварія" розбила ПСВ Зінченка, "Ростов" не встояв проти "Атлетіко"

19 жовтня 2016 757 Читать на русском
"Баварія" святкує гол / Getty Images

У 3-му турі групового раунду Ліги чемпіонів "Баварія" вдома перемогла ПСВ (4:1), а "Атлетіко" у гостях вирвав перемогу в "Ростова" (0:1).

"Баварія" на правах господаря не стала відкладати справу на потім і відкрила рахунок вже на 13-й хвилині. Мюлер першим опинився на підборі і увігнав м'яч у сітку. А вже на 21-й хвилині Алаба ідеально подав на Кімміха, а той точно пробив головою. ПСВ зумів відіграти 1 м'яч до кінця першого тайму зусиллями Нарсінгха. Німці могли як мінімум двічі забивати у першій половині, але гостям щастило.

Проте вже у другому таймі "Баварія" ще двічі вразила ворота нідерландців. Відзначились Лєвандовскі і Роббен. В цілому господарі повністю переважали ПСВ і заслужено здобули 3 очки й посідають 2-е місце у групі. ПСВ – 3-й.

Додамо, що український хавбек Олександр Зінченко вийшов на поле на 85-й хвилині.

Ліга чемпіонів. Група D. 3 тур

"Баварія" – ПСВ – 4:1

Голи: Мюллєр, 13; Кімміх, 21; Лєвандовскі, 59; Роббен, 84 – Нарсінгх, 41

У іншому матчі квартету "Ростов" вдома два тайми тримав оборону своїх воріт, але у середині другого тайму все ж іспанці взяли своє. Карраско після прострілу Хуанфрана опинився першим на м'ячі і вразив ворота росіян.

"Атлетіко" очолив групу, "Ростов" – останній.

"Ростов" – "Атлетіко" – 0:1

Гол: Карраско, 62