X

Новини Ліги чемпіонів

"Можливо, Анчелотті піднесе сюрприз": Гвардіола пояснив, чому не думає про требл
Ліга чемпіонів 16 квітня 18:24 878

Головний тренер Манчестер Сіті Пеп Гвардіола поділився очікуваннями від майбутнього матчу своєї команди з Реалом в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. У першій зустрічі в Мадриді між командами було зафіксовано нічию 3:3.

"Усе в наших руках": Терзіч пояснив поразку Борусії в Мадриді – він готовий поховати Атлетіко в Дортмунді
Ліга чемпіонів 16 квітня 00:05 7914

Головний тренер дортмундської Борусії Едін Терзіч поділився очікуваннями від майбутнього матчу-відповіді своєї команди з Атлетіко в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Перша зустріч у Мадриді завершилася перемогою "матрацників" із рахунком 2:1.

"Досвід не буде ключовим елементом": Сімеоне розкрив головну небезпеку Борусії Д – тренер Атлетіко боїться Терзіча
Ліга чемпіонів 15 квітня 23:09 2590

Головний тренер Атлетіко Дієго Сімеоне поділився очікуваннями від матчу-відповіді чвертьфіналу своєї команди з Борусією Д у Лізі чемпіонів. У першій зустрічі "матрацники" перемогли з рахунком 2:1.

"ПСЖ змусить нас страждати": Хаві назвав гравця Барселони, який стане визначальним у повторному чвертьфіналі ЛЧ
Ліга чемпіонів 15 квітня 21:50 6052

Головний тренер Барселони Хаві поділився очікуваннями від матчу-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів із ПСЖ. Перша зустріч завершилася перемогою каталонців із рахунком 3:2.

"Матч-відповідь із Барселоною принесе багато голів": Луїс Енріке пообіцяв вивести ПСЖ у півфінал ЛЧ
Ліга чемпіонів 15 квітня 20:33 2933

Головний тренер ПСЖ Луїс Енріке поділився очікуваннями від матчу-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів із Барселоною. Перша зустріч завершилася перемогою каталонців із рахунком 3:2.

Барселона – ПСЖ: Лапорта відзначився безпрецедентним вчинком перед матчем ЛЧ – кадри зустрічі президента з Хаві
Ліга чемпіонів 15 квітня 17:08 8921

Бос Барселони Жоан Лапорта не цурається максимальних проявів емоцій перед матчем-відповіддю проти ПСЖ у чвертьфіналі Ліги чемпіонів.