Ліга 1: Нант продовжив свою серію поразок, Сент-Етьєн здолав Монако перед матчем проти Олександрії

4 листопада 00:00 83 Читать на русском
Сент-Етьєн – Монако / Твіттер господарів

Три недільні матчі завершили програму 12 туру чемпіонату Франції.

Вилучення: Агілар, 90+2 (Монако)

День розпочався з чергової поразки Нанта, яка стала для "канарок" вже третьою поспіль у чемпіонаті. Бордо забив у ворота гостей по голу в кожному з таймів, і тепер між командами всього одне очко різниці у турнірній таблиці.

Франція: Марсель здолав Лілль, Анже вийшов на 2 місце, божевільна перестрілка Ліона та Тулузи

Подібний сценарій склався і у матчі Ніцци та Реймса, однак тут все вирішив перший тайм. Команді Патріка Віейра суттєво допоміг півзахисник суперника Мусса Думбія, який примудрився отримати дві жовті за хвилину. Сіпрієн і Геррель відразу скористалися чисельною перевагою – 2:0.

Копенгаген перед матчем проти Динамо розгромив Сеннерюск Довбика

Успішні недільні виступи господарів підтримав і Сент-Етьєн – "зелені" зупинили Монако, який здобув дві поспіль перемоги в попередніх турах. Долю зустрічі вирішив єдиний гол від Буанга – нападник добив м'яч у порожні ворота після пострілу партнера і сейва Лекомта. Вже 7 листопада Сент-Етьєн зустрінеться з Олександрією у матчі 4 туру групового етапу Ліги Європи.