Ліга 1: Монако втратив очки з Тулузою, Монпельє зіграв унічию вдома, Лілль та Анже виграли на виїзді

15 вересня 23:05 87 Читать на русском
Тулуза – Монако / твіттер Монако

Завершилися ще чотири поєдинки 5-го туру французької Ліги 1: Монако не зумів переграти Тулузу, Лілль та Анже переграли в гостях Ам'єн і Діжон відповідно, а Монпельє розійшовся миром із Страсбуром.

П'ять забитих м'ячів, хет-трик Ніколя Пепе та три пенальті побачили глядачі поєдинку Ам'єна з Ліллем. Івуарієць Пепе самотужки довів рахунок до непристойного, але Ам'єн ледь не спромігся на камбек – забили Кужава та Годдос, а Конате не реалізував одинадцятиметровий.

Суперник Шахтаря Ліон зіграв унічию із Каном у Лізі 1

За іншим сценарієм розгорнулися події в Діжоні. Місцеві "гірчичні" забили першими, але потім пропустили тричі від Анже ще до перерви. Забивали Баокен, Те та Сантамарія. Попри чималу кількість моментів у другому таймі, жодна з команд більше на забивала. Отже, 3:1 – перемога Анже.

Ще два матчі завершилися внічию 1:1. Монако відкрив рахунок зусиллями Тілеманса на старті другого тайму, та не вгледів за бельгійцем Лея із Тулузи на 79-й хвилині. Натомість Монпельє зобов'язаний був перемагати Страсбур, але пропустив від Мотіби у фінальній навалі ельзасців.