Леоненко: Мені не сподобався Шевченко, тому що я очікував на інший склад

13 листопада 2017 2723 Читать на русском
Україна – Словаччина / фото: Є. Кравс

Футбольний експерт Віктор Леоненко поділився думками щодо товариського матчу Україна – Словаччина (2:1).

"Мені не сподобався Шевченко, тому що я очікував на інший склад. Козак отримав від гри своєї збірної більше інформації, ніж Шевченко. Я чекав на полі всіх, кого він запросив. Тренер Словаччини замінив всіх, хоч вони і програвали. Це була гра помилок. Всі три голи були забиті через серйозні помилки.

Якщо ти викликаєш новачків, ти повинен їх ставити. Ти знаєш, як виглядають на полі Ротань, Ярмоленко і Коноплянка. Хіба що Марлоса можна було ставити. А ми побачили тільки одного Коломойця. Андрієвський аж 10 хвилин зіграв. Караваєв буде викликатися і далі. Це гравець основного складу.

Не можна перевірити гравців, яких ти запросив, граючи за рахунком в другому таймі.

По грі в першому таймі – старалися. Я не згоден з Шевченком. Наш футбол – це швидкі атаки, контратаки і пресинг. Тому м'яч в першому таймі ми не тримали. Ми бігли. Дуже багато робили наші фланги. Після перерви забили м'яч і почали грати за рахунком.

Шевченку потрібна не перемога, а інформація. Він що, не знає, як грає Шахов? Навіщо тоді запрошувати новачків. Якщо запросив, то повинен їх переглянути", – розповів Леоненко в ефірі програми "Великий футбол".

"Перед моїм відльотом відбулася тривала розмова з Лобановським". Андрій Шевченко – про золоту епоху в Мілані, містичну поразку від Ліверпуля та історичний гол збірній Росії