Атлетіко на виїзді розгромив Алавес: 29-й тур Ла Ліги, матчі суботи

30 березня 23:35 445 Читать на русском
Алавес – Атлетіко – 0:4 / Atlético de Madrid ‏

В рамках 29-го туру іспанської Прімери Леганес впевнено розбив Хетафе, Сельта святкувала перемогу над Вільяреалом, а Алавес у рідних стінах поступився мадридському Атлетіко (0:4).

Голи: Сауль, 5, Коста, 11, Мората, 59, Партей, 84

Хетафе у рідних стінах приймав Леганес, тренер якого залишив Андрія Луніна та Василя Кравця у запасі. Українці так і не з'явилися на полі, але й без них у гостей все йшло непогано – так, вже на 18-й хвилині "пепінерос" заробили пенальті, однак Гуїдо Каррільйо з "точки" не зміг переграти голкіпера. Втім, на старті другого тайму Леганес дотиснув Хетафе – це Міхаель Сантос замкнув прекрасну передачу Хонатана Сілви. Господарі намагалися відіграти цей м'яч і змусили Куельяра зробити кілька непоганих сейвів, але на 83-й хвилині точний удар Хуанфрана в лівий нижній кут встановив остаточний рахунок зустрічі – 0:2.

Лунін: Очікую свого шансу в Леганесі

Вільяреал приїхав в гості у Віго, забивши місцевій Сельті два голи вже на старті зустрічі. На 11-й хвилині Токо Екамбі у падінні замкнув простріл Маріо Гаспара, а на 15-й камерунець додав до голу асист – Альфонсо Педраса отримав пас та пробив точно у лівий кут. До кінця першого тайму Сельта так і не відійшла від шоку, але по перерві Яго Аспас прекрасним ударом зі штрафного відквитав один м'яч. Господарі захопили ініціативу та притиснули левантійців, зрештою забивши і другий гол: на 71-й хвилині Максі Гомес отримав класну передачу від Лукаса Оласи та розстріляв ворота з близької дистанції – 2:2. Сельта не збавила темпу і на 85-й хвилині дотиснула Вільяреал, заробивши пенальті, який реалізував Яго Аспас. Даний гол виявився останнім у зустрічі.

Арсенал і Тоттенхем націлились на хавбека Вільяреала Форналса

Атлетіко у матчі проти Алавеса не став затягувати з голами, забивши перший вже на 5-й хвилині – це Сауль прийняв передачу Грізманна та пробив поміж ніг голкіперу. На 11-й перевага мадридців було подвоєна Костою, якому вдався обвідний удар у дальній кут. На 29-й хвилині Сауль знову став героєм "матрацників", вибивши м'яч з лінії воріт після замикання Піни, але загалом гості виглядали на порядок сильніше. По перерві вони довели рахунок до розгромного: Альваро Мората отримав класний пас від Лемара та переграв воротаря – 0:3. Добив господарів постріл Партея у дальню дев'ятку на 84-й хвилині, який став останнім голом у грі.

Таким чином, Атлетіко набрав 59 залікових балів, як мінімум на добу відірвавшись від Реала на п'ять пунктів. Хетафе залишився на четвертій позиції з 46 очками, Алавес має на два менше та йде прямо за ним, а Леганес з 36 заліковими балами піднявся на одинадцяту сходинку в турнірній таблиці. Вільяреал та Сельта, маючи 29 та 28 пунктів відповідно, займають сімнадцяте та вісімнадцяте місця.