Куртуа після фіаско з Аль-Хілялем пройшовся по Анчелотті, порівнявши його з Хабі Алонсо
Реал несподівано втратив очки з Аль-Хілялем, а Тібо Куртуа поклав відповідальність на ігрові звички, які залишились від Анчелотті.
Реал невдало стартував на Клубному чемпіонаті світу, зігравши лише внічию 1:1 проти Аль-Хіляля. Це був дебют Хабі Алонсо на посаді головного тренера "вершкових", і, за словами Тібо Куртуа, команда поки не встигла перебудуватись після епохи Карло Анчелотті.
"Після чотирьох років з Анчелотті ми набули певних звичок, які важко змінити за чотири дні. Хабі хоче іншого підходу до гри в обороні та атаці. Ми привезли безглуздий пенальті. Потрібно бути терплячішими й довше контролювати м'яч. Ми все ще граємо у стилі Анчелотті, і це не зміниться так швидко. Ми переглядаємо багато відео, обговорюємо все. Зробимо висновки з цього уроку", – цитує Куртуа Meczyki.
Наступні матчі Реал проведе проти мексиканської Пачуки та австрійського Зальцбурга.
показати приховати