Кубок Польщі: Лех з Костевичем здолав Лодзь в останні хвилини додаткового часу, Арка Богданова розтрощила суперника

25 вересня 2018 97 Читать на русском
Володимир Костевич / Фото ФК Лех

Відбулись матчі 1/32 фіналу Кубка Польщі, у яких взяли участь українці.

Лех, за який виступає український Володимир Костевич зустрічався з ЛКС Лодзь у рамках Кубка Польщі. 25-річний українець вийшов на поле зі стартових хвилин.

Польща: Каніболоцький пропустив 4 голи від Легії, Путівцев забив за Термаліку

У основний час команди не змогли виявити сильнішого, 90 хвилин гри закінчились з рахунком 0:0. Справа йшла до пенальті, але на 120-й хвилині партнер Костевича Амарал відзначився голом у воротах суперника.

Зінченко вперше у сезоні вийде у стартовому складі Манчестер Сіті

Арка Богданова зустрічалась зі Сьвентохловіце. Партнери українця відзначались на 27, 33 та 39 хвилинах. Сам Богданов вийшов вже після першого тайму, коли гра вже була зроблена. Матч закінчився з рахунком 3:0.