Кубок Іспанії: Леганес з Кравцем вибив Андорру – клуб Піке поховала жахлива панєнка у серії з 16-ма пенальті

18 грудня 2019 1068 Читать на русском
Кравець зіграв вперше з травня

Леганес драматично переміг Андорру в матчі 1/64 Кубка Іспанії. Український захисник Василь Кравець зіграв вперше з травня.

Після результативної нічиєї в основний час і двох овертаймах (1:1) долю протистоння вирішувала серія пеанальті. Команди виконали 16 ударів, а фатальним виявився промах хавбека господарів Мусси Сідібе, який жахливо пробив у стилі Панєнки. Клуб, яким володіє захисник Барселони Жерар Піке, припиняє боротьбу за трофей.

Лунін дебютує за Вальядолід в Кубку Іспанії – тренер підтвердив, що дасть шанс українцеві

Відзначимо, що Василь Кравець провів на полі 105 хвилин, після чого був замінений на Даніеля Пломера. Українець не грав за "пепінерос" з 18 травня (Уеска). У нинішньому сезоні він лише вдруге потрапив у заявку мадридського клубу.

"Думають, що Зозуля стрижеться під Бандеру" і "Горіть у пеклі, раби Москви": соцмережі лютують через цькування українця