Кубок Азії-2019: ОАЕ у видовищному матчі матчі здолали Киргизстан, одноклубник Безуса вивів Японію у чвертьфінал турніру

21 січня 21:50 574 Читать на русском
Збірна Японії

Відбулися чергові матчі 1/8 фіналу Кубка Азії. ОАЕ, Японія та Австралія здобули путівки у чвертьфінал.

Кубок Азії, 1/8 фіналу

Японія – Саудівська Аравія – 1:0

Гол: Томіясу, 20

Австралія – Узбекистан – 0:0 (пенальті – 4:2)

ОАЕ – Киргизстан – 3:2

Голи: Есмаеель, 14, Алі Ахмед, 64, Халіл, 102 – Мурзаєв, 26, Рустамов, 90+1

Попри те, що Саудівська Аравія володіла ініціативою впродовж усього матчу, здобути перемогу їй так і не вдалося. Єдиний гол в цьому матчі забив одноклубник Романа Безуса в Сент-Трюйдені Токіхіро Томіясу. За вихід у півфінал збірна Японії позмагається з командою В'єтнаму.

Голкіпер, яким цікавиться Динамо, порвав мережу вкиданням м'яча з рук на Кубку Азії 2019 – він брав пенальті від Роналду

Австралія та Узбекистан не змогли відкрити рахунок ні в основний час, ні в додатковий. Долю путівки у чвертьфінал вирішила серія післяматчевих пенальті, в якій успішнішими були австралійці.

ОАЕ та Киргизстан зіграли дуже видовищний матч. Основний час поєдинку завершився внічию (2:2). При чому киргизи зрівняли рахунок перед самісіньким фінальним свистком. Перемогу еміратам у екстра-таймі приніс Халіл, який незадовго до свого голу вийшов на заміну.

У чвертьфіналі ОАЕ зіграють проти збірної Австралії.