Шедевр Айю та гол конкурента Ярмоленка у відеоогляді матчу Крістал Пелас – Вест Хем – 2:1

26 грудня 2019 1159 Читать на русском
Крістал Пелас – Вест Хем – відео голів та огляд матчу

В рамках 19-го туру АПЛ Крістал Пелас обіграв Вест Хем. Дивіться відео голів та огляд матчу на "Футбол 24".

Всі найцікавіші події у матчі відбулися після перерви. На 57 хвилині Снодграс після чудового розрізного пасу Антоніо відкрив рахунок красивим обвідним ударом. Господарі відігралися на 68 хвилині – "молотів" засмутив їхній колишній гравець Шейку Куяте.

Ярмоленко вилетів на кілька тижнів і не допоможе Вест Хему в одній з найважчих частин сезону

Переможний гол підопічні Роя Ходжсона забили на 90 хвилині: Джордан Айю отримав м'яч поблизу лінії штрафного майданчика Вест Хема, обіграв трьох суперників і ефектно перекинув Роберто Хіменеса.

Після цього матчу Крістал Пелес піднявся на 8 місце в турнірній таблиці АПЛ, а Вест Хем опустився на 17 позицію.

Арсенал у дебютному матчі з Артетою розписав нічию з Борнмутом, Челсі програв Саутгемптону: 19-й тур АПЛ, матчі четверга