Кравець: Не розумію, навіщо у Туреччині VAR

21 квітня 16:25 890 Читать на русском
Артем Кравець / ФК Кайсеріспор

Форвард Кайсеріспора Артем Кравець прокоментував підсумок матчу чемпіонату Туреччини проти Галатасарая.

Зазначимо, що у звітному матчі український форвард зумів відкрити рахунок, але Кайсеріспор програв з рахунком 1:3. Один із своїх голів Галатасарай забив гол з пенальті на 42-й хвилині.

Гол Кравця не допоміг Кайсеріспору уникнути поразки від Галатасарая

Окрім цього, на 38-й хвилині одноклубник Кравця Лопес отримав жовту картку та залишив Кайсеріспор вдесятьох. Цей момент і став ключовим у звітній зустрічі.

Зазначимо, що Кравець після матчу у Instagram обурився: "Важка гра.... Не розумію, навіщо у Туреччині VAR?! Був радий тебе бачити, Юнес Беланда", – написав українець.

Дорога в нікуди: 10 прикладів трансферних провалів українців та екс-динамівців в Туреччині – Морозюк проти традиції