Ліга Європи2 тур

Краснодар - Хетафе: Четвер 03 жовтня 2019

1'
45'
90'
  • 97
    Кінець матчу!
  • 90+7
    Другий тайм завершено!
  • 84
    Анхель йде з поля, на заміну виходить Неманья Максімовіч
  • 83
    Анхель отримує жовту картку.
  • 81
    Давід Тімор отримує другу жовту картку і залишає команду в меншості.
  • 76
    Кенеді йде з поля, на заміну виходить Марк Кукурелья
  • 75
    Рауль Гарсія отримує жовту картку.
  • 74
    Крістоффер Ольссон йде з поля, на заміну виходить Даниїл Уткін
  • 72
    Франсіско Портільо йде з поля, на заміну виходить Джейсон Хасон
  • 70
    Юнес Намлі йде з поля, на заміну виходить Мануель Фернандеш
  • 69
    Гооол!!!!! Арі забиває гол.
  • 63
    Давід Тімор отримує жовту картку.
  • 63
    Арі отримує жовту картку.
  • 62
    Бруно Гонсалес отримує жовту картку.
  • 62
    Гольову передачу на свій рахунок записує Рауль Гарсія.
  • 62
    Гооол!!!!! Анхель забиває гол.
  • 52
    Маркус Берг отримує жовту картку.
  • 46
    Йон Фйолусон йде з поля, на заміну виходить Арі
  • 46
    Другий тайм розпочався!
  • 45+3
    Перший тайм завершено!
  • 42
    Йон Фйолусон отримує жовту картку.
  • 40
    Тонні Вільєна отримує жовту картку.
  • 36
    Гольову передачу на свій рахунок записує Кенеді.
  • 36
    Гооол!!!!! Анхель забиває гол.
  • 1
    Матч розпочався.
Коментарі

Турнірна таблиця Ліги Європи

Група A І В Н П З П О Форма
1 Севілья 5 5 0 0 14 2 15
2 АПОЕЛ 5 2 1 2 9 8 7
3 Карабах 5 1 1 3 7 10 4
4 Дюделанж 5 1 0 4 7 17 3
Група B І В Н П З П О Форма
1 Копенгаген 5 2 3 0 5 3 9
2 Мальме 5 2 2 1 7 6 8
3 Динамо 5 1 3 1 6 6 6
4 Лугано 5 0 2 3 1 4 2
Група C І В Н П З П О Форма
1 Базель 5 3 1 1 10 4 10
2 Хетафе 5 3 0 2 5 4 9
3 Краснодар 5 3 0 2 7 8 9
4 Трабзонспор 5 0 1 4 3 9 1
Група D І В Н П З П О Форма
1 Спортінг Лісабон 5 4 0 1 11 4 12
2 ЛАСК 5 3 1 1 8 4 10
3 ПСВ 5 2 1 2 8 11 7
4 Русенборг 5 0 0 5 2 10 0
Група E І В Н П З П О Форма
1 Селтік 5 4 1 0 10 4 13
2 ЧФР Клуж 5 3 0 2 4 4 9
3 Лаціо 5 2 0 3 6 7 6
4 Ренн 5 0 1 4 3 8 1
Група F І В Н П З П О Форма
1 Арсенал 5 3 1 1 12 5 10
2 Айнтрахт Франкфурт 5 3 0 2 6 7 9
3 Стандард 5 2 1 2 6 8 7
4 Віторія Гімараєш 5 0 2 3 4 8 2
Група G І В Н П З П О Форма
1 Рейнджерс 5 2 2 1 7 5 8
2 Янг Бойз 5 2 1 2 7 6 7
3 Порту 5 2 1 2 5 7 7
4 Фейєнорд 5 1 2 2 5 6 5
Група H І В Н П З П О Форма
1 Еспаньйол 5 3 2 0 12 3 11
2 Лудогорець 5 2 1 2 9 9 7
3 Ференцварош 5 1 3 1 4 6 6
4 ЦСКА Москва 5 0 2 3 2 9 2
Група I І В Н П З П О Форма
1 Гент 5 2 3 0 9 6 9
2 Вольфсбург 5 2 2 1 8 7 8
3 Сент-Етьєн 5 0 4 1 6 7 4
4 Олександрія 5 0 3 2 5 8 3
Група J І В Н П З П О Форма
1 Рома 5 2 2 1 10 4 8
2 Борусія Менхенгладбах 5 2 2 1 5 7 8
3 Істанбул Башакшехір 5 2 1 2 5 8 7
4 Вольфсберг 5 1 1 3 5 6 4
Група K І В Н П З П О Форма
1 Брага 5 3 2 0 11 7 11
2 Вулверхемптон 5 3 1 1 7 5 10
3 Слован 5 1 1 3 8 9 4
4 Бешикташ 5 1 0 4 6 11 3
Група L І В Н П З П О Форма
1 Манчестер Юнайтед 5 3 1 1 6 2 10
2 АЗ 5 2 3 0 15 4 9
3 Партизан 5 1 2 2 6 9 5
4 Астана 5 1 0 4 3 15 3

Коментарі
Залиште відгук