Кот-д'Івуар – Алжир: онлайн-трансляція матчу 1/4 фіналу КАН-2019 – як це було

11 липня 18:50 190 Читать на русском

Чвертьфінальний поєдинок Кубка африканських націй у Суеці між збірними Алжиру та Кот-д'Івуару завершився драматичною поразкою "слонів" у серії пенальті.

Матч 1/4 фіналу КАН-2019 Кот-д'Івуар – Алжир розпочався о 19:00 за київським часом та завершився драматичною перемогою "лисів пустелі" у серії пенальті. В основний час команди зіграли 1:1, а під час пробиття "одинадцятиметрових" івуарійці двічі схибили – алжирці виграли з рахунком 3:4. Текстову онлайн-трансляцію зустрічі проводив "Футбол 24".

Алжир у серії пенальті переміг Кот-д'Івуар і вийшов у півфінал КАН: рівна гра, класні Марез і Градель, старанний Бунеджа

У півфіналі збірна Алжиру зіграє проти Нігерії, якій на останніх хвилинах вдалося переграти збірну ПАР. Матч відбудеться 14 липня.

Стартові склади

Кот-д'Івуар: Гбоху – Багайоко, Траоре, Канон, Кулібалі – Серей Дьє, Кессьє, І. Сангаре – Градель, Коджіа, Заха

Запасні: Тапе, Б. Сангаре, Комара, Орьє, Думбія, Огбан, Корне, Гбамен, Сері, Боні, Ассале, Пепе

Алжир: М'болі – Атал, Манді, Бенламрі, Бенсебаїні – Фегулі, Гедіура, Беннасер – Марез, Бунеджа, Белаїлі

Запасні: Духа, Укіджа, Тарат, Зеффане, Халліше, Браїмі, Будауі, Унас, Абеід, Делорт, Слімані, Фарес

"Фанати вимагали крові – тренера рятували вертольотом". Він відпрацював в Африці 21 рік за системою Лобановського