Кортрейк з Макаренком не вийшов у чемпіонську групу через диво, яке сталось у матчі Стандарда Лучкевича

11 березня 2018 1793 Читать на русском
Євген Макаренко (другий справа) / фото ФК Кортрейк

Перша частина чемпіонату Бельгії завершилась неймовірною розв'язкою. Відразу у 4-х матчах на заключному відрізку вирішувалась доля 4-х команд!

Серед них і Кортрейк, за який відіграв увесь матч екс-захисник київського Динамо Євген Макаренко. Команда українця повинна була виграти свій домашній матч у 3-ї команди в таблиці і сподіватись на те, що клуб Валерія Лучкевича (не потрапив у заявку через травму) не виграє свій гостьовий поєдинок проти середняка.

Яремчук отримав травму, Гент переміг Генк Маліновського

Кортрейк обіграв Шарлеруа з рахунком 2:0 і з надіями чекав новин з Остенде, де Стандард програвав після першого тайму 0:2. Однак партнери Лучкевича спромоглись на справжній подвиг по перерві, забивши такі потрібні 3 голи з 50-ї по 72-у хвилини.

Такий розклад відправляв Макаренко і Ко на 7-е місце і групу, в якій 9 команд на другому етапі першості Бельгії змагаються за одну можливість зіграти плей-офф за Лігу Європи з 4-ю командою чемпіонської групи, куди дивом потрапив Стандард.

Гостросюжетний трилер визначив і клуб, який вилітає у нижчу лігу. Мехелен переміг свого суперника 2:0. В іншому матчі Ейпен за останні 16 хвилин забив Мускрону 4(!) голи і посів рятівне 15-е місце. Мехелен вилетів, адже отримав на 1 гол гіршу різницю забитих і пропущених м'ячів за підсумком 30-и турів.