"Король Коно!" Реакція німецьких ЗМІ на дубль Коноплянки "Нюрнбергу"

27 жовтня 2016 11274 Читать на русском
Євген Коноплянка святкує гол / Getty Images

Дубль півзахисника "Шальке" Євгена Коноплянки у ворота "Нюрнберга" допоміг його клубу вийти в 1/8 Кубку Німеччини.

Коноплянка зірвав хвилю схвальних відгуків у німецькій пресі після двох голів "Нюрнбергу" в 1/16 Кубку Німеччини, завдяки яким "Шальке" переміг 3:2.

Bild

"Шальке" нервує перед дербі. "Кобальтові" вітають короля Коно!

Король Коно! Євген Коноплянка вистрілив дублем за "Шальке". Команда з Ґельзенкірхена вийшла у наступний раунд, обігравши "Нюрнберг" 3:2, і головним чином має завдячувати українському новачку. Він уже зіграв ключову роль у перемозі над "Краснодаром" в Лізі Європи. А його вчорашній перший гол був неперевершеним.

Kicker

3:2! Коноплянка протягує "Шальке" в 1/8 фіналу

Коноплянка не зміг відзначитись на 16-й хвилині, а вже через 4 хвилини зіграв краще: він елегантно замкнув скидку Майєра після кутового, зробивши рахунок 1:0. А на 45-ій Євген, який був помітною фігурою на полі, забив зі своєї слабкої лівої ноги. У складі "Шальке" Коноплянка викликав найбільше захоплення.

Sport1

"Шальке" проходить далі після важкої перемоги

Першокласне виконання Коноплянкою двох ударів після кутових допомогло гостям, які грали сконцентровано і настирливо, виграти матч.

Коноплянка забив супергол за "Шальке" у своєму другому поспіль матчі

Derwesten

Коноплянка і Майєр привели "Шальке" до перемоги

Обидва гравці виділялись в атаці "кобальтових". Українець був дуже спритним, його було важко зупинити у Нюрнберзі. Гол п’яткою, який вивів гостей уперед, був прекрасним. Він же зробив рахунок 3:0, і мав ще два хороші шанси.

"Коно-гармата приніс "Шальке" перемогу". Німецькі ЗМІ оспівують гол Коноплянки у ворота "Краснодара"

Джерело: Футбол 24