Ключковський: ФФУ спільно з УПЛ і ПФЛ проведе повний аудит футбольних стадіонів

11 вересня 2018 308 Читать на русском
Ключковський: ФФУ спільно з УПЛ і ПФЛ проведе повний аудит футбольних стадіонів
Маркіян Ключковський. Фото: Футбол 24

Віце-президент Федерації футболу України Маркіян Ключковський розповів, що незабаром буде проведений аудит футбольних стадіонів України.

"На зустрічі були присутні представники федерації і клубів. Також ми запросили представників, які займаються питанням фінансування інфраструктурних проектів. Формальних рішень, як таких, не було. Але ми визначили перший етап нашої роботи.

Перше – підготовка опису концепції програми розвитку футбольної інфраструктури в Україні на основі державно-приватного партнерства. Сподіваємося, програма буде реалізована в тих містах, де це потрібно.

Віце-президент ФФУ може купити Карпати

Друге – спільно з ФФУ, УПЛ та ПФЛ ми вирішили провести повний аудит футбольних стадіонів в Україні. Це буде зроблено для того, щоб зрозуміти конкретно їх стан і потреба в реконструкції або в повному оновленні. Крім того, можливо, нам вдасться виявити експлуатантів, тобто, клуби, які можуть грати на цих стадіонах. І по-третє, усвідомити фінансовий масштаб для того, щоб реалізувати цей проект.

Після того, як цей аудит буде готовий, ми будемо мати чітку картину того, яким чином концепцію, про яку ми згадували в першому рішенні, можна застосувати до цих стадіонів.

Аудит проведуть ФФУ, УПЛ та ПФЛ спільно. Можливо, аудит це таке умовне слово. Це інформація, яка на сьогоднішній день є в різних департаментах і комітетах і т.д., просто тепер вона буде повністю систематизована і проаналізована з точки зору наступних дій за нашою програмою", – цитує Ключковського Tribuna.

"З Гріммом знайомі 10 років". "Сірий кардинал" української Прем’єр-ліги

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
10
год
:
16
хв
Мілан
21:30
Емполі
Вгадай результат матчу
Залиште відгук