Клопп: Не знаю, на якому місці перебуває Ліверпуль

28 жовтня 2017 542 Читать на русском
Юрген Клопп / фото ФК Ліверпуль

Головний тренер Ліверпуля Юрген Клопп прокоментував перемогу над Хаддерсфілдом (3:0) у 10-му турі АПЛ.

"Я дуже радий, що ми перемогли. У першому таймі ми зіграли не найкращим чином. Ліверпуль приділив багато уваги тому, щоб не дати супернику контратакувати. Однак ми створили вкрай мало біля чужих воріт.

У другому таймі ми стали грати більше націлено на ворота Хаддерсфілда і забили свої голи.

Незабитий пенальті дещо спантеличив нас, але ми змогли забити три голи на різний смак і дуже важливо, що не пропустили у власні ворота. Ми зробили правильні висновки і добре відреагували на поразку від Тоттенхема.

Ліверпуль повторив антирекорд АПЛ за нереалізованими пенальті

Зараз у Ліверпулі справжня сім'я. Всі хочуть перемагати разом, досягати успіху, ніхто не хоче покидати команду.

Нам дещо не пощастило у перших турах. Ми не дорахувались 3-4 очок. Я не знаю, на якій позиції зараз знаходиться Ліверпуль, але очевидно, що не на хорошій", – сказав Клопп.

Манчестер Сіті мінімально переміг Вест Бромвіч, Арсенал здобув вольову перемогу над Суонсі