Кадар пропустить місяць через травму

23 березня 2018 129 Читать на русском
Тамаш Кадар / Футбол 24

Оборонець київського Динамо Тамаш Кадар через ушкодження зв'язок вимушений буде пропустити близько чотирьох тижнів.

28-річному угорському центрбеку знадобиться близько місяця на відновлення після травми, повідомляє офіційний сайт Динамо.

Наразі Кадар перебуває у розташуванні збірної Угорщини. Він зможе взяти участь у спарингах угорців проти збірних Казахстану та Шотландії, але розпочне на батьківщині процес реабілітації.

Так далеко від Лобановського, або Суддя, який не бачить: Динамо – Лаціо в огляді італійських ЗМІ

Із наступного тижня угорський оборонець продовжить відновлення в Києві. Орієнтовний період реабілітації Тамаша Кадара – 4 тижні.
Нагадаємо, що травми угорець зазнав у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи Динамо – Лаціо (0:2). У боротьбі з нападником римлян Іммобіле він невдало приземлився і змушений був покинути поле ще в першому таймі.

У сезоні 2017/18 Тамаш Кадар провів за Динамо 32 матчі у всіх турнірах, у яких не забивав, але зробив 3 асисти.